امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۲۲:۱۹:۱۳ - یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پورغلامي: همه بايد به ملوان احترام بگذارند
فرهاد پورغلامي پس از پيروزي 2 بر يک برابر پرسپوليس در نشست خبري اظهار داشت: سال نو را پيشاپيش به خبرنگاران تبريک مي‌گويم. در مورد بازي هم ما شروعي خوبي داشتيم و فوتبال را با سرعت زياد روي زمين آغاز کرديم. ما امروز بازي سطح بالايي ارائه کرديم، اما روي غفلت و يک ضربه ايستگاهي […]

فرهاد پورغلامي پس از پيروزي 2 بر يک برابر پرسپوليس در نشست خبري اظهار داشت: سال نو را پيشاپيش به خبرنگاران تبريک مي‌گويم. در مورد بازي هم ما شروعي خوبي داشتيم و فوتبال را با سرعت زياد روي زمين آغاز کرديم. ما امروز بازي سطح بالايي ارائه کرديم، اما روي غفلت و يک ضربه ايستگاهي و اشتباهي فردي از حريف گل خورديم،‌ اگر چه خودمان را سريع پيدا کرديم. در بين دو نيمه نيز به بازيکنان را سريع انجام دهند و سرعت بازي را بالا ببرند.

وي ادامه داد: برهمين اساس توانستيم گل برتري را بزنيم. به بازيکنانم خسته‌نباشيد مي‌گويم؛ ملوان روند رو به رشدي را آغاز کرده و همچنان ادامه مي‌دهد و همه بايد به ملوان احترام بگذارند.
سرمربي ملوان با اشاره به پرداخت 10 درصد از مبلغ قرارداد بازيکنانش پيش از مسابقه عنوان کرد: از رئيس هيات مديره باشگاه تشکر مي‌کنم که شب قبل از مسابقه 10 درصد از قرارداد بازيکنان را به آنها پرداخت کرد. همچنين از امير دريادار آزاد که حضور مستمري در تيم ما دارد و همچنين حضور استاندار و مديرکل تربيت‌بدني در بازي امروز تشکر مي‌کنم ما با حمايت هوادارانمان موفق شديم 3 امتياز بازي را بگيريم و خوشحالم که توانستيم موقعيت خود را در جدول تثبيت کنيم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب