امروز سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
۱:۵۹:۳۵ - پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پورغلامي: مستحق پيروزي بوديم
سرمربي ملوان در کنفرانس خبري بعد از بازي با داماش گفت: شروع خيلي خوبي داشتيم، با پاس‌کاري هاي خيلي خوب بازي را در دست گرفتيم. در نيمه اول 3 موقعيت خوب داشتيم که مي توانستيم به گل دست پيدا کنيم. وي افزود: مي دانستيم که آنها پشت دفاع ما را هدف قرار مي دهند ولي […]

سرمربي ملوان در کنفرانس خبري بعد از بازي با داماش گفت: شروع خيلي خوبي داشتيم، با پاس‌کاري هاي خيلي خوب بازي را در دست گرفتيم. در نيمه اول 3 موقعيت خوب داشتيم که مي توانستيم به گل دست پيدا کنيم.

وي افزود: مي دانستيم که آنها پشت دفاع ما را هدف قرار مي دهند ولي در نيمه اول بازي دست ما بود. در نيمه دوم بازهم شروع خوبي داشتيم و در پايان بازي، داماش بازي را در دست گرفت. من فکر مي‌کنم که مستحق سه امتياز بوديم. البته در نيمه دوم مهرداد اولادي و پويا نزهتي موقعيت هاي خوبي براي گل زدن داشتند. نبود مازيار زارع براي ما مشکل ساز بود ولي بازيکنان به خوبي جاي اين بازيکن را پر کردند.

پورغلامي درباره حاشيه‌هاي بازي گفت: در اين رابطه صحبتي براي گفتن ندارم. فشار بازي‌هاي ليگ براي هر دو تيم سخت بود و در اواخر بازي توانشان تحليل رفته بود،‌ اميدوارم که در بازي‌هاي آينده کارهاي تاکتيکي که از اول فصل شروع کرده‌ايم در تيم جا بيفتد. ما به زمان نياز داريم تا بتوانيم بيش از پيش کارهاي تاکتيکي که انجام داده بوديم بتوانيم اجرا کنيم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب