پورغلامي: بهمني مشكلات مالي بازيكنان ملوان را حل كرد

سرپرست تيم در اولين جلسه هيات مديره انتخاب مي‌شود
پورغلامي: بهمني مشكلات مالي بازيكنان ملوان را حل كرد

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: رئيس هيات مديره باشگاه مشكلات مالي بازيكنان را حل كرد.

فرهاد پورغلامي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي در مورد جلسه روز گذشته با عليرضا بهمني رئيس هيات مديره ملوان تصريح كرد: بهمني در اين نشست مثل هميشه من را به آينده اميدوار كرد و گفت از تيم ملوان حمايت كاملش را ادامه خواهد داد. بازيكنان نيز مشكلات و مسايل خود را بدون واسطه با رئيس محترم هيات مديره باشگاه در ميان گذاشتند.
وي در مورد اينكه باشگاه ملوان مديرعامل ندارد گفت: بهمني سرپرست باشگاه است و تمامي امور مربوط به مديرعامل را زير نظر گرفته‌‌ به كارها اشراف كامل پيدا كرده است و در اين زمينه مشكلي وجود ندارد. براي انتخاب سرپرست تيم هم قرار شد در اولين جلسه هيات مديره باشگاه ايشان موضوع را در هيات مديره مطرح كنند.

پورغلامي ادامه داد: بهمني به بازيكنان قول داد تا پيش از عيد بخشي از مطالبات بازيكنان پرداخت شود و يك پاداشي را هم كه از باشگاه طلب دارند تا آخر هفته به حساب بازيكنان واريز شود.
سرمربي ملوان در مورد اعتراض باشگاه ملوان به ادبيات عليرضا فغاني داور مسابقه با نفت آبادان اظهار داشت: آن مسابقه براي من تمام شده ديگر به آن فكر نمي‌كنم و به تيم نفت هم بابت برد تبريك مي‌گويم. تمام تمركز من بر روي ديدار آينده با راه آهن است

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.