پورغلامي: باشگاه ملوان براي فصل آينده با من صحبت نكرده است

پورغلامي: باشگاه ملوان براي فصل آينده با من صحبت نكرده است

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: خدا را شکر مي‌کنم که در ديدار با تيم پرمهره استقلال چند بازيکن مصدوم دارم.


فرهاد پورغلامي در مورد وضعيت ملوان و هفت بازيکن مصدوم اين تيم گفت: تمرينات را شروع کرديم و براي ديدار با استقلال در ليگ برتر در هفته سي و سوم آماده مي‌شويم. در مورد مصدومان زياد هم فقط خدا را شکر مي‌کنم زيرا مصدوميت هم بخشي از بازي فوتبال است و کاري در قبال مصدوميت بازيکنانم نمي‌توانم انجام دهم. اميدوارم هفته آينده بازي خوبي از هر دو تيم شاهد باشيم و بازي تماشاگر پسندي از کار دربيايد.

وي در مورد اينکه استقلال پيش از ديدار روز يکشنبه آينده با ملوان روز چهارشنبه اين هفته برابر النصر بازي مي‌کند و اين مسئله مي‌تواند به سود ملوان باشد يا به زيانش تاکيد کرد: استقلال تيم پرمهره‌اي است و با توجه به اينکه اين تيم در هر دو بازي با ملوان و النصر ميزبان است و مسافرتي در پيش ندارد با مشکلي مواجه نمي‌شود. اگر استقلال مجبور به مسافرت بود وضعيت فرق مي‌کرد و بازيکنان اين تيم با مشکل بدني مواجه مي‌شدند.

سرمربي ملوان در مورد اينکه نتيجه ديدار با استقلال در هفته سي و سوم ليگ برتر بر نتيجه بازي اين تيم در نيمه نهايي جام حذفي با استقلال تاثيرگذار خواهد بود يا نه عنوان کرد: فاصله اين دو بازي حدود 20 روز است و نتيجه بازي در ليگ تاثيري در نتيجه بازي جام حذفي نخواهد داشت. در حال حاضر تمام تمرکز من بر روي دو ديدار پاياني ليگ برتر است.

پورغلامي در مورد اينکه باشگاه ملوان براي فصل آينده با او براي ادامه سرمربيگري در اين تيم صحبت کرده يا نه گفت: در جلسه‌اي که با هيات مديره باشگاه داشتم به من گفتند که فصل آينده نيز با شما خواهيم بود اما به طور مستقيم هنوز صحبتي با من نشده و برنامه‌اي از من براي فصل آينده نخواسته‌اند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.