پورغلامي: بازيكنان ملوان به دليل كسب يك امتياز از شاهين بايد پاداش بگيرند

فرهاد پورغلامي در پايان بازي با شاهين بوشهر و کسب نتيجه تساوي بدون گل گفت: بايد به بازيکنان خدا قوت گفت و براي کسب يک امتياز ازرشمند در خانه حريف از آنها تشکر کرد. نيمه اول در اختيار ملوان بود و در نيمه دوم هم بوشهري‌ها بهتر بازي کردند و کسب يک امتياز در خانه حريف و گرماي شديد بوشهر بسيار ارزشمند است. بازيکنان به دليل کسب اين يک امتياز بايد پاداش دريافت کنند.

وي در پاسخ به اين سوال که چرا ملوان مانند گذشته نتوانست شاهين را تحت فشار قرار دهد گفت: هر زماني که ما به بوشهر مي‌آمديم هوا مناسب بود و در فصل‌هاي پاييز و زمستان با شاهين بازي مي‌کرديم، اما اين بار در گرماي تابستان به بوشهر آمديم و نتوانستيم به خوبي بازي کنيم.

پورغلامي با بيان اينکه از انزلي با سفري 6 ساعته به تهران و از آنجا به بوشهر آمديم درخصوص عدم وجود حاشيه در تيم ملوان عنوان کرد: خدا به من کمک کرد. هميشه صادق هستم و مشکلات را با هواداران در ميان مي‌گذارم و به همين دليل حاشيه سراغ ملوان نيامده است. مربيان تيم‌هاي پرطرفدار مانند ملوان، شاهين، تراکتورسازي و … بايد بدانند که در صورت عدم کسب نتيجه برکنار خواهند شد.

وي با اشاره به مشکلات مالي ملوان گفت: ما تنها تيمي هستيم که زير 7 ميليارد تومان هزينه کرده‌ايم و هيئت مديره تلاش مي‌کند مشکلات مالي را برطرف کند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.