پورغلامي : از كسب يك امتياز راضي‌ام/روند خوب‌مان را حفظ كرديم

سرمربي تيم فوتبال ملوان پس از كسب تساوي مقابل استقلال در هفته پنجم ليگ برتر اظهار كرد:‌ ما بازي را خيلي خوب كنترل كرديم و به گل هم رسيديم اما در نيمه دوم دو تعويض اجباري كه داشتيم كار را برايمان سخت كرد.

 

وي افزود: اگر اين وضعيت براي ما پيش نمي‌آمد مطمئنا بازي با روند بهتري براي ملوان پيش مي‌رفت. متاسفانه بعد ازاين تعويض‌هاي اجباري ميانه ميدان را از دست داديم. به بازيكنان گوش‌زد كرده بودم كه استقلال از كناره‌ها به دنبال سانتر روي دروازه‌ ماست و بر روي يك لحظه غفلت يكي از همين سانترها به گل مساوي تبديل شد.

 

پورغلامي با بيان اين‌كه ملوان از يك امتياز اين بازي هم راضي است گفت: ما براي پيروزي به زمين آمده بوديم اما خدا را شكر مي‌كنيم كه با كسب يك امتياز از ورزشگاه آزادي بازگشتيم. اين يك امتياز به روند ما كمك مي‌كند.

 

وي در واكنش به اين كه تماشاگران استقلال به زمين خوردن‌هاي متعدد بازيكنان تيمش اعتراض زيادي داشتند گفت: بازيكنان ما به هيچ وجه تمارض نكردند. وقتي بازيكنان ما روي زمين افتادند مصدوميتشان به قدري جدي بود كه مجبور شديم آن‌ها را تعويض كنيم. همين تعويض ها بود كه كار ما را سخت كرد.

 

سرمربي تيم ملوان درباره اين موضوع كه با آمدن هدايتي به باشگاه ملوان شرايط اين تيم نسبت به فصل‌هاي گذشته چه تغييري داشته گفت: خوشبختانه ما امسال تمركز بهتري در باشگاه داريم و ديگر دغدغه مالي نداريم. مسوولان باشگاه به تعهدات خود در قبال بازيكنان عمل كردند و اين يكي از آيتم‌هاي موفق تيم است. ان‌شاء‌الله خدا هم به ما كمك كند تا بتوانيم امسال رتبه خوبي در جدول به دست آوريم.

فرهاد پورغلامي در ادامه درباره حضور مازيار زارع در پست مدافع مياني در دقايقي از بازي گفت: پس از مصدوميت مدافع‌مان مجبور شديم از مازيار در خط دفاع استفاده كنيم. كي‌روش طي صحبتي كه با ما داشت از ما خواست كه از مازيار زارع در پست مدافع مياني استفاده كنيم. من خيلي دوست دارم به تيم ملي كمك كنيم اما اگر مازيار را از خط مياني به خط دفاع بياوريم كار ما در ميانه ميدان سخت مي‌شود و بايد فكري به حال اين مسئله كنيم.

وي افزود: كي روش اجبار نكرده كه از زارع در اين پست استفاده كنيم و فقط به عنوان يك همكار به ما پيشنهاد داده است. نظر او اين بود كه مازيار در خط دفاع كارآيي بهتري دارد.

وي در پايان در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كند مهرداد اولادي چه زماني مي‌تواند به روزهاي خوب خود بازگردد گفت: من بايد تشكر ويژه‌اي از مهرداد بكنم چرا كه او در تمرين‌ها تلاش فوق‌العاده‌اي دارد و مطمئنم كه با همين تلاش مي‌تواند به يك بازيكن ايده‌آل براي ملوان تبديل شود و در كنار رافخايي به تيم كمك كند. همه ما كمك مي‌كنيم كه اولادي بتواند به روزهاي اوج خود در ملوان بازگردد.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.