پورغلامي:هواداران حق دارند ناراحت باشند

فرهاد پورغلامی پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل نفت تهران گفت: بازیکنانم در این بازی دوندگی خوبی داشتند و معتقد نیستم که کم کاری کردند اما گل‌های که خوردیم از نظر روحی و روانی روی تیم ما تاثیر گذاشت.

وی ادامه داد: موضوعی که ما را اذیت می‌کند اشتباهات فردی بازیکنان در نیمه اول و شروع نیمه دوم بود. دروازه بان تیم ما اشتباهات فاحشی داشت که شیرازه تیم ما را از هم پاشید.

سرمربی ملوان درباره تعویض دروازه بان تیمش گفت: گلر ما از نظر روحی و روانی آماده نبود و به همین دلیل تعویضش کردم. با وجود دریافت گل دوم خوب برگشتیم و اختلاف را به حداقل رساندیم اما متاسفانه باز هم روی اشتباهات فردی گل خوردیم.

پور غلامی درباره ناراحتی حسنی صفت دروازه بان ملوان از تعویض‌‌اش گفت: او از چه چیزی ناراحت شد؟ حسنی صفت از نظر روحی و روانی شرایط سختی داشت و احساس کردم دیگر نمی‌تواند درون دروازه باشد و باید کمکش می‌کردیم.

سرمربی ملوان درباره اعتراض هواداران این تیم به مدیریت باشگاه پس از شکست در مقابل نفت تهران گفت: هواداران حق دارند ناراحت باشند. آنها دوست دارند تیم‌شان برنده باشد اگر به من اعتراض دارند قبول می‌کنم اما حوزه مدیریت در حیطه وظایف من نیست. همه چیز برای من در این فصل مهیا نبود اما امیدوارم در بازی‌های بعد جبران کنیم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.