پس از بي‌احترامي و كنايه به انزلي‌چي‌ها و مازيار زارع – جواب تند كاپيتان ملوان به كاپيتان داماش!

محمدرضا مهدوي كاپيتان داماش گيلان با گذشت چند روز از درگيري مازيار زارع و افشين چاووشي طي مصاحبه‌اي به انزلي‌چي‌ها و زارع حرف‌هاي كنايه‌دار زده و حتي حضور در تيم ملي را افتخار ندانسته كه ملوانان به آن مي‌نازند! او فحاشي در ورزشگاه‌ها را عادي دانسته كه اين مساله باعث واكنش سعيد سالارزاده كاپيتان ملوان شد تا جواب كاپيتان داماش را بدهد.
سالارزاده كه از صحبت‌هاي مهدوي ناراحت بود گفت:«حضور در تيم ملي و پوشيدن پيراهن مقدس آن براي هر بازيكني افتخار است حالا از هر كجاي ايران كه باشي ولي متاسفانه كاپيتان داماش پوشيدن پيراهن تيم ملي را افتخار نمي‌داند و به كنايه به انزلي‌چي‌ها و خصوصا مازيار زارع مي‌گويد اينكه ملي‌پوش هستي هيچ افتخاري نيست! متاسفانه رشتي‌ها از آنجايي كه طي چند سال گذشته هيچ وقت نماينده‌اي در تيم ملي نداشته‌اند براي همين اصلا برايشان مهم نيست باشند يا نباشند البته وقتي مي‌بينند در چند سال اخير انزلي‌چي‌ها نمايندگان زيادي چون پژمان نوري، سيدجلال حسيني، مازيار زارع، حسن اشجاري و … در تيم ملي دارند طاقت ديدن اين را ندارند!»
سعيد سالارزاده سپس به فحاشي رشتي‌ها به انزلي‌چي‌ها و زارع اشاره دارد و مي‌گويد:« فحاشي در اين ديدار طي 90 دقيقه خط داده شده از سوي بعضي از عوامل باشگاه داماش بوده. واقعا فوتبال چقدر ارزش دارد كه طي 90 دقيقه به ناموس و خانواده يك بازيكن توهين شود و آن وقت كاپيتان يك تيم در كمال بي‌شرمي بگويد اين مساله يك امر عادي در ورزشگاه‌ها است! متاسفانه كاپيتان داماش و تماشاگران رشتي حرمت يك بازيكن ملي‌پوش را رعايت نكردند و ديديد كه كميته انضباطي چگونه با آنها برخورد كرد. متاسفانه كاپيتان داماش به جاي اينكه اين مساله را محكوم كند بيشتر به آن دامن مي‌زند تا سرپوشي بر نقطه ضعف‌هايشان باشد. متاسفانه هر بازيكن انزلي‌چي به رشت مي‌رود مورد بدترين فحاشي‌ها قرار مي‌گيرد كه اصلا درست نيست.
كاش ايشان به عنوان بزرگ‌تر تيم حرمت‌ها را رعايت مي‌كرد نه اينكه بدتر كند و كمي رفتار حرفه‌اي و اخلاقي را چاشني فوتبالش كند.»

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.