پرسپوليس خوش‌شانس بود

محمد‌صادق درودگر پس از شکست يک بر صفر ملوان برابر پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شانس با پرسپوليسي‌ها يار بود. فقط اميدوارم گلي که آنها به ثمر رساندند آفسايد نبوده باشد در مجموع بازي خوبي بود اما آن را زيادي حساس کرديم.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس، وي ادامه داد: 10 نفره شدن پرسپوليس به ضرر ما بود. فکر مي‌کنم اگر هر دو تيم 11 نفره بازي مي‌کردند شانس ما براي پيروزي بيشتر مي‌شد. به هر حال پرسپوليس تيم خوش‌شانسي است و توانست امروز پيروز شود. براي ما هم چيزي تمام نشده است و به آينده اميدواريم.

مديرعامل باشگاه ملوان در خصوص ارائه بازي جوانمردانه از سوي بازيکنان تيمش گفت: اين وظيفه تمام بازيکنان است که جوانمردانه بازي کنند حتي اگر در يک صحنه 50 درصد احتمال دهند که بازيکن حريف مصدوم شده است. فکر مي‌کنم بازي جوانمردانه اصل انساني است و خوشحالم که بازيکنانم به خوبي وظيفه‌شان را در اين مورد انجام داده‌اند.

درودگر در مورد قطع برق در جريان مسابقه خاطرنشان کرد: احساس مي‌کنم ناگهان چيزي ترکيد اما خوشبختانه زود رفع شد و بازي به جريان افتاد.

وي در پاسخ به اين سوال که با اين شرايط چگونه مي‌خواهيم ميزبان جام ملت‌هاي آسيا شويم تصريح کرد: شايد اين اتفاق هشداري بود تا مسئولان از حالا شرايط را اصلاح کنند تا ديگر از اين اتفاقات رخ ندهد.

7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.