پرسپوليس با شكست برابر ملوان به استقبال دربي رفت

پرسپوليس با شكست برابر ملوان به استقبال دربي رفت

تيم فوتبال پرسپوليس با شکست 2 بر يک برابر ملوان به استقبال دربي پايتخت رفت.


ديدار تيم هاي ملوان و پرسپوليس از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختي انزلي و در حضور حدود 15 هزار تماشاگر برگزار شد.
امير حسين فشنگچي در دقيقه 15 از روي يک ضربه آزاد در پشت محوطه جريمه گل پرسپوليس را به ثمر رساند.
محمد حيدري در دقيقه 25 پس از دريبل سه بازيکن پرسپوليس، براي ملوان گلزني کرد و پژمان نوري در دقيقه 54 گل دوم ملوان را به ثمر رساند تا ملوان دو بر يک پرسپوليس را شکست دهد.
در ديدار رفت هم فرهاد پورغلامي به عنوان سرمربي ملوان در ورزشگاه آزادي توانست پرسپوليس را با مربيگري علي دايي با نتيجه 3 بر 2 شکست دهد.

تورج حق‌وردي داور مسابقه به پژمان نوري، محمد حيدري، محمد همرنگ، محمد رستمي و محسن مسلمان از ملوان و حميد علي عسگر و سامان آقازماني از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.
با اين برد ملوان 40 امتيازي شد و پرسپوليس 44 امتيازي باقي‌ماند و با يک شکست به استقبال ديدار حساس با استقلال خواهد رفت.دربي پايتخت روز 10 فروردين در سال 1390 در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

*ترکيب پرسپوليس:

رحمان احمدي، سامان آقازماني، حميدرضا علي عسگر، سپهر حيدري، عليرضا نورمحمدي، مازيار زارع( از دقيقه 42 تياگو فراگو( از دقيقه 80 مجتبي زارع))، حسين بادامکي، امير حسين فشنگچي( از دقيقه 57 اشپتيم آرفي)، محمد نوري،هادي نوروزي و غلامرضا رضايي
سرمربي: علي دايي

*ترکيب ملوان انزلي:
علي حسني صفت، سعيد سالارزاده، هادي تاميني، ابوالحسن جعفري، عليرضا رمضاني، محمد همرنگ، پژمان نوري، محسن مسلمان( از دقيقه 80 هادي عزيزي)، محمد حيدري( از دقيقه 70 علي جراح‌کار( از دقيقه 82 محمد رستمي))، محمد نزهتي و مهدي دغاغله
سرمربي: فرهاد پورغلامي

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.