امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
22:13:12 - چهارشنبه 1 مه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسخ هدایتی به صحبت های احمدزاده در 90
مالک باشگاه ملوان درباره مصاحبه اخير احمد زاده با برنامه نود و برخي سايتها گفت: با تمام احترامي که براي آقاي احمد زاده قائلم بايد بگويم تمام حرفهاي ايشان بنا به مستنداتي که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد، کذب است. هدايتي در گفت و گویی افزود: ما براي خريد 70% ملوان 2 ميليارد […]

مالک باشگاه ملوان درباره مصاحبه اخير احمد زاده با برنامه نود و برخي سايتها گفت:

با تمام احترامي که براي آقاي احمد زاده قائلم بايد بگويم تمام حرفهاي ايشان بنا به مستنداتي که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد، کذب است.

هدايتي در گفت و گویی افزود: ما براي خريد 70% ملوان 2 ميليارد تومان پرداخت کرده‌ايم که 40% بدهي مانده بازيکنان از فصل قبل نيز طبق توافق نامه با نيروي محترم دريايي بدين ترتيب از همان محل پرداخت شده است. در اين خصوص حتي بعضي بازيکنان بابت اين 40% راضي نبودند که اين عده به کميته انضباطي فدراسيون مراجعه و شکايت کردند و کميته انضباطي فدراسيون فوتبال هم پس از بررسي موضوع باشگاه را بر اساس احکام صادره ملزم به پرداخت 400 ميليون کرد که آن را هم باشگاه در اولين فرصت پرداخت خواهد کرد.

هدايتي ادامه داد: اينکه آقاي احمدزاده گفته اند آقاي هدايتي به هيچ يک از وعده هايشان عمل نکردند، جاي تعجب بسيار دارد که اميدوارم از روي بي اطلاعي ايشان باشد نه سوء نيت. ايشان بهتر بود از کلمه ” بخشي از تعهدات ” استفاده مي‌کرد تا نيت و درستي ادعايشان باور پذيرتر باشد.

هدايتي افزود: اينجانب جدا از 2 ميليارد توماني که در بالا به آن اشاره شد تا اين لحظه 4.5 ميليارد تومان ديگر نيز پرداختي داشته‌ام که در مجموع 6.5 ميليارد تومان خواهد شد. مردم عزيز انزلي بهتر است بدانند، در فصل گذشته ليگ برتر، بودجه کل ملوان 5 ميليارد تومان بود و تا پايان فصل آقايان فقط 5% درصد آن را دريافت کرده بودند که همه بازيکنان و کادر فني فصل گذشته ملوان به اين موضوع اعتراف دارند. در حالي که ما امسال بودجه 8 ميلياردي براي ملوان در نظر گرفته و مجوز داده بوديم و تا اين لحظه 4.5 ميليارد اين بودجه يعني چيزي حدود 60% توسط اينجانب تامين شده است.

وي گفت: براي تامين مابقي مبلغ بودجه قرار بود مبلغ 3 ميليارد تومان توسط مديريت باشگاه از محل پرداخت‌هاي فدراسيون فوتبال، اسپانسر و درآمدزايي‌هاي ديگر تامين شود و بنابراين نتيجه مي‌گيريم از مبلغ تعهد من فقط 500 ميليون باقي مانده است.

ايشان گفت: به بازيکنان و کادر فني عزيزمان عرض مي‌کنم نگران نباشيد حتي اگر درآمدهاي مربوط به فدراسيون ، اسپانسر و غيره تحقق پيدا نکرد، اينجانب متعهد و ملزم به تسويه حساب هستم که هفته آينده تلاش خواهم کرد در انزلي حضور يابم و از نزديک به موضوعات رسيدگي کنم. اميدوارم ملوان با تاريخ 44 ساله خود همچنان بيش از پيش بدنبال موفقيت و سر بلندي باشد. انشاء الله فصل آينده فصلي پر قدرت براي شما باشد. حرفهاي زيادي دارم که بزودي باشما در ميان خواهم گذاشت.

هدايتي گفت : آقاي احمد زاده شما علاوه بر بي انصافي در حق من و باشگاه ملوان در حق مديرعامل و حتي بيشتر از آن در حق پيشکسوت ارزشمند شهرخود نيز بي انصافي مي‌کنيد. همه افرادي که از نزديک شاهد تلاش دلسوزانه مدير عامل محترم باشگاه بوده اند به تلاش صادقانه ايشان اعتراف دارند که شما ظاهرا نيت داريد آن را بشکل ديگري جلوه دهيد. شما در مصاحبه با برنامه نود فرموديد 30 % از قراردادتان را گرفته ايد حال اينکه شما از کل مبلغ 240 ميليون تومان قراردادي که از بازي يازدهم اين فصل با باشگاه منعقد کرده‌ايد 60% درصد آنرا دريافت کرده‌ايد. من تصور مي کنم شما در چنان شرايط سختي از نتايج عملکرد خود گرفتار آمده ايد که حتي به يکي از عزيزان و افتخارات کشورمان و انزلي حمله کرده و اتهاماتي به ايشان مي زنيد که قضاوت آنرا به مردم انزلي واگذار مي‌کنم. من با شما چندين بار ملاقات داشته ام ولي با آقاي ايراندوست صرفا يکبار تلفني و پنج دقيقه صحبت کرده ام و صحبت هاي شما در خصوص ايشان نه در قاموس مردانگي است و نه حقيقت دارد. من يک غريبه و تهراني هستم ولي شما چند نفر پيشکسوت و افتخار انزلي و کشور هستيد اينگونه صحبت کردن روا نيست بهتر است هميشه با هم پشت يکديگر و متحد باشيد.

وي افزود: شما دور زدن من در ورزشگاه را عنوان فرموديد که بايد در جواب به عرضتان برسانم من فقط يکبار و آنهم در بازي مقابل استقلال به اصرار مدير عامل محترم باشگاه و در پاسخ به ابراز احساسات هواداران عرض ارادت کردم که هرچه در اين خصوص انجام دهم ناچيز است. در جاي ديگر به موضوع هدف من در فوتبال حمله مي کنيد که گرچه ربطي به شما و کار فني شما در باشگاه ندارد ولي در جواب اين حرفتان بايد بگويم حکايت فوتبال ما بر کسي پوشيده نيست و همه مي دانند سرمايه گذاري در فوتبال جز زيان و هزينه تا اين لحظه منفعتي براي من و ساير سرمايه گذاران نداشته است و من صرفا بدليل علاقه به ورزش و فوتبال در اين بخش سرمايه گذاري مي کنم که قدر داني و تشکر شما آنهم به اين صورت براي من کفايت مي کند. شما بهتر است بجاي تعيين تکليف براي من اجازه دهيد مردم در خصوص ورود من به انزلي و خدمت به ملوان تصميم بگيرند.

وي خاطر نشان کرد: در پايان بايستي عرض کنم دوشنبه شب وعده پرداخت پول براي صبح روز سه شنبه را به آقاي درودگر داده بودم که بعد از رويت مصاحبه آقاي احمد زاده منصرف شدم. من نه وعده امروز دادم و نه وعده شنبه، بلکه همانطور که در بالا به آن اشاره کردم براي بررسي صورت حساب پرداختهاي گذشته و نيز اقدامات موثر جهت تسويه حساب با بازيکنان و کارد فني هفته آينده شخصا در انزلي حضور خواهم يافت

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. کتایون حیدری   می 2, 2013  

    ممنونم از آقای هدایتی که حرف دل مردم انزلی را به احمدزاده زد


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب