پاسخ درودگر به صحبت های احمدزاده

صادق درودگر درباره اظهارات اخير محمد احمدزاده اظهار داشت: حرف هاي احمدزاده براي من تازگي ندارد. او يک شيوه خاص براي مصاحبه کردن دارد که سبک خاص او است. اگر جايي صحبت هايش را بخوانيد و عکس و اسمي از او نگذاشته باشند مي فهميد که صحبت ها را احمدزاده انجام داده است.

به گزارش Malavan.ir ، وي ادامه داد: او در اوج ناباوري طوري حرف مي زند که انگار در جبهه پيروز قرار دارد. او جزو ملواني هايي است که براي اين تيم زحمت کشيده اما حرف هايش بيش از اندازه هاي يک پيشکسوت و يک مربي است. قديمي ها مي گويند اگر در يک محله يکبار با بزرگ ترين جاهل دعوا کني همه از تو مي ترسند؛ او يکبار عليه من حرف مي زند، يکبار عليه فرماندار و… خودش را هم نماينده کل پيشکسوتان مي داند. در حالي که بخشي از پيشکسوتان در باشگاه مشغول فعاليت هستند و ما از آنها تشکر مي کنيم.

مديرعامل ملوان همچنين گفت: اي کاش احمدزاده وقتي بيکار مي شود به جاي حرف زدن بيشتر مطالعه کند و علمش را افزايش دهد. مي گويد از ملوان طلب دارد؛ نه ايشان به باشگاه بدهکار هم هست. جرايم انضباطي، هنجار شکني ها و تصميمات غلط توسط رآي کميته انضباطي او به باشگاه ملوان بدهکار است. هر کسي مي تواند حرف بزند اما آدم هايي که شخصيت اجتماعي دارند بايد سنجيده تر حرف بزنند.

درودگر درباره اينکه احمدزاده اعلام کرده سر نصرت ايراندوست را کلاه گذاشته اند و به او وعده سرمربيگري داده اند، خاطرنشان کرد: نه ما به ايراندوست وعده اي داده ايم و نه او به خاطر وعده ما کاري کرده است. او سعي کرد به بهترين نحو به ملوان کمک کند.اين نوع برخورد بزرگترين توهينم به پيشکسوتان است. احمد زاده که در حمايت از پيشکسوتان لاف مي زند چطور به خودش اجازه مي دهد درباره ايراندوست که کاپيتانش بوده اينگونه اظهار نظر کند.

او در بخش ديگري از صحبت هايش تاکيد کرد: آقاي احمدزاده! اگر هنر داري يک نفر را بياور ملوان را اداره کند. اگر اين کار را کردي، همين الان باشگاه را تحويل مي دهم. حرف نزن و عمل کن. همين فردا بيا با امام جمعه، فرماندار و … جلسه بگذار و تيم را تحويل بگير. من با تمام وجودم براي ملوان کار کردم و سعي خود را انجام دادم تا تيم را متحول سازم. گفته بودم اگر بمانم تيم را سرپا مي کنم. ايمان دارم که تيم بسيار خوبي بسته ام و ديگر اين دغدغه را ندارم که در بين 16 تيم چهاردهم شويم. ما اميدها را در ملوان زنده کرده ايم.

وي در ادامه افزود: برخي شماره موبايل مرا در شبکه هاي اجتماعي گذاشته اند و دائما تهديد مي شوم که فلان بازيکن باشد و فلان بازيکن نباشد. کل هدفشان اين است که يک بازيکن را به زور به ملوان تحميل کنند اما مطمئن باشند من در مسائل فني به نظرات مربي ام احترام مي گذارم. شايد يک بازيکن را سرمربي نخواهد و من به خاطر قيمت پايينش بگويم او هم در کنارمان باشد اما در مسائل فني دخالتي نمي کنم. بدانند من تحت تاثير قرار نمي گيرم. آرامش تيمم از همه چيز مهم تر است.

درودگر درباره شايعه رفتن سعيد عزت اللهي به استقلال گفت: استقلال، سپاهان و راه آهن او را مي خواهند. ما هم گفته ايم هر تيمي به دنبال جذب اين بازيکن است 2 ميليارد هزينه براي صدور رضايتنامه اش کند.

وي در پايان افزود: آقاي هدايتي الان زمانش رسيده که 2 ميليارد بدهي باشگاه ملوان را پرداخت کني اگر پول اين بچه ها پرداخت شود با اسپانسر هايي که جذب کرده ام تا پايان فصل هيچ دغدغه مالي نخواهيم داشت.

11 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.