پاسخ درودگر به اظهارات عابديني

مديرعامل باشگاه بندرانزلي گفت: متاسفانه آقاي عابديني در اظهارنظر خود از ادبياتي زشت استفاده کرده که شايسته يک مدير در جايگاه ايشان نيست.

صادق درودگر، مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي در واکنش به اظهارات امير عابديني به خبرنگار مهر اظهار داشت: در مصاحبه قبلي‌ام از آقاي عابديني درخواست کرده بودم که ايشان در اظهارنظرهاي خود شان يک مدير را حفظ کرده، اظهاراتي در جايگاه يک مديرعامل باشگاه داشته باشد و از هر ادبياتي استفاده نکنند اما ظاهرا نرود ميخ آهنين در سنگ!

وي در ادامه افزود: آقاي عابديني در مصاحبه‌اي که با خبرگزاري مهر داشته عنوان کرده است که مي‌ترسم جواب درودگر را بدهم و او با چاقو مرا مورد ضرب و جرح قرار دهد. در پاسخ به ايشان بايد بگويم آنهايي که اين و آن را با چاقو مي‌زنند، موادي را مصرف مي‌کنند. اما من اينطور نيستم و يک آدم عادي‌ام که بيش از 30 سال سابقه مديريتي دارم و در دانشگاه تحصيلکرده‌ام. من آدمي نيستم که حالتم تغيير کند و به ديگران حمله کنم.

مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي خاطر نشان کرد: ادبيات يک مدير بايد متفاوت با ديگر افراد جامعه باشد به ويژه مديري که سال‌ها در عرصه ورزش حضور داشته و در سوابقش مديريت در اموري ديگر نيز ديده مي‌شود. متاسفانه آقاي عابديني در اظهارنظر خود از ادبياتي زشت استفاده کرده که شايسته يک مدير در جايگاه ايشان نيست.

درودگر خاطر نشان کرد: من تا به امروز نه به اين و آن چاقو زده‌ام و نه اهل اين کارها هستم. در اطرافم نيز افرادي باوقار حضور دارند که اهل اين کارها نيستند.

وي در ادامه به سابقه مديريتي خود در عرصه ورزش اشاره کرد و گفت: در اين مدت که در ورزش هستم، سعي‌ام بر اين بود که شان يک مدير را حفظ کرده و هر کلمه‌اي را بر زبان نياورم. در عين حال تلاش کرده‌ام در حفظ حرمت دوستان کوشا بوده و با اينگونه بي‌حرمتي‌ها جايگاه مديريت را خدشه دار نکنم.

مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي با خواندن اين بيت شعر که “آينه چون نقش بنمود راست، خودشکن آينه شکستن خطاست”، افزود: من در واکنش به اظهارات آقاي عابديني مسائلي را مطرح کردم اما ايشان در پاسخ بي‌حرمتي کرد که نشانه ضعف‌شان است. البته از اين به بعد به دليل مشغله کاري که دارم به اظهاراتي که آقاي عابديني خواهند داشت، پاسخي نمي‌دهم و اظهارنظر در اين باره را به افکار عمومي مي‌سپارم.

وي در خاتمه تصريح کرد: من اگر در يک بازي يک بازيکن را با ضربه‌اي از زمين مسابقه بيرون کردم به اين خاطر بود که منافع ملي خدشه‌دار نشود. من يک آدم سالم هستم که ورزش مي‌کنم و موادمخدر مصرف نمي‌کنم که بي دليل به ديگران حمله کنم.

2 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.