امروز دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
21:52:00 - یکشنبه 13 ژانویه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ياوري: بازي حيثيتي را برديم
محمود ياوري پس از پيروزي دو بر يک تيم فوتبال فجر شهيد سپاسي شيراز در مقابل ملوان بندر انزلي، در جمع خبرنگاران در شيراز افزود:  فکر مي کنم اگر احساسي بازي نکرده بوديم، همان نيمه اول دو گل ديگر به ملوان زده بوديم. وي با تاکيد براينکه ملوان يکي از تيم هاي بسيار خوب ليگ […]

محمود ياوري پس از پيروزي دو بر يک تيم فوتبال فجر شهيد سپاسي شيراز در مقابل ملوان بندر انزلي، در جمع خبرنگاران در شيراز افزود:

 فکر مي کنم اگر احساسي بازي نکرده بوديم، همان نيمه اول دو گل ديگر به ملوان زده بوديم.

وي با تاکيد براينکه ملوان يکي از تيم هاي بسيار خوب ليگ برتر به شمار مي رود که از بازيکنان خوبي بهره مي برد، خاطرنشان کرد:

 بچه ها با تمام وجودشان خواهان پيروزي بودند و با سخت کوشي، موفق شدند بازي را ببرند. زمين ورزشگاه شهيد دستغيب شيراز به هيچ عنوان زمين مناسبي براي بازي نيست، ما خيلي مشکل داشته ايم و داريم، تاکنون همانگونه که گفته ام 10 بازيکن ما در اين زمين مصدوم شده اند که هنوز تعدادي از آنها همچنان با درد ناشي از مصدوميت بازي مي کنند.

 وي در خصوص بازي روز جمعه فجر شهيد سپاسي نيز گفت:

طي مدت ده روز انجام سه بازي آن هم در اين زمين بسيار دشوار است و از الان مي گويم که جمعه بازيکنان ما خسته خواهند بود.

 ياوري با بيان اينکه امتياز بازي داماش و صنعت نفت را به خاطر برد در اين بازي از دست داديم، گفت:

بچه ها عزم خود را جزم کرده اند که نتيجه بگيرند، اما بعضي شرايط در دست ما نيست، مثل از دست دادن بازيکنان به دليل چند اخطاره بودن و محروم شدن.

 وي با قبول کم کاري هافبک هاي تيم فجر شهيد سپاسي در بازي امروز مقابل ملوان و ايجاد فاصله بين دو خط دفاع و هافبک، گفت:

بعد از دريافت گل تساوي از ملوان، فورواردها را به دو فوروارد افزايش داديم و خوشبختانه نتيجه گرفتيم. 

 اگر بازيکن هفده ساله ما توپ تک به تک با دروازه بان را که در دقايق آخر به دست آورد، از دست نداده بود، تعداد گلهايمان بيشتر هم بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ستاره   ژانویه 13, 2013  

    با سلام به همه همانطور که گفته شد بعد از حوادث رختکن بازی صبا که نشان از عدم توانایی مسئولین تیم بود و محرومیت بازیکن حاشیه ساز و همینطور بصورت سریالی هر دفعه یک بازیکن حاشیه جدیدی ایجاد میکند که گویا هیچ نوع برنامه ای برای جمع آوری حاشیه نیست و فقط با برخورد قهری میخوان سلطه خود را نشان دهند که دود آن به چشم سرمایه گذار در وهله اول وبعد طرفدارانتیم میرود باید توجه نمود که 4بازی بعدی سنگینترین و در واقع سرنوشت آسیایی شدن ویا نشدن در گرو همین بازیها خواهد بود پیشنهاد میگردد جهت حل موارد روانی بازیکنان و کادر فنی از آقای صالح نیا که کوله باری از تجربه سالیان دراز در موارد اینچنینی دارد یاری گرفته شود لازم به تذکر نمیباشد که منظور دخالت در امور فنی نیست بلکه مشگل عدم احساس مسئولیت همه میباشد……


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب