ویسی : تیم خوب ملوان را بردیم،خوشحالیم

تيم ما يک روز سخت را با موفقيت پشت سر گذاشت، بازي کاملا تاکتيکي بود و توانستيم مزد زحمات‌مان را بگيريم، مقابل تيمي که در 4 هفته گذشته 3 بازي خارج از خانه را با برد پشت سر گذاشته و در مجموع 12 امتياز کسب کرده به برتري رسيديم. ملوان تيم پرقدرت و سخت‌کوشي است، خوشحاليم توانستيم آنها را ببريم و از آن شرايط بد خارج شويم. در تعطيلات روي مسائل تاکتيکي و دفاعي به خوبي کار کرديم. خوشبختانه امروز در حالت دفاعي بسيار خوب بوديم و وقتي توپ در اختيار ما نبود بسيار منسجم و با برنامه کار کرديم خوشحالم که ديگر آن اتفاقات گذشته نيافتاد.

سرمربي تيم پيکان در مورد ديدار بعدي تيمش مقابل پيکان، خاطرنشان کرد: همه بازي‌ها شرايط و سختي خودش را دارد، بازي ما با ملوان بسيار مهم بود اما اين بازي تمام شده و ديگر به آن فکر نمي‌کنيم. تمام تمرکزمان به بازي آينده برابر استقلال است و تلاش مي‌کنيم در اين ديدار نيز نتيجه مطلوبي کسب کنيم.

ويسي در مورد اينکه سرمربي تيم ملوان اعلام کرده پيکان با خوش‌شانسي به پيروزي رسيده است، گفت:‌بعد از بازي ايران و ازبکستان، سرمربي تيم ملي ازبکستان صحبت بسيار قشنگي کرد. او در پاسخ به سؤال يکي از خبرنگاران که گفته بود آنها با خوش شانسي برده‌اند، گفت: تيم خوش شانس تيمي است که قوي‌تر باشد. امروز ما 3 امتياز را گرفتيم و اگر هم خوش شانس بوديم لطف خدا بوده است شانس لياقتي است که خدا به بنده‌هايش مي‌دهد، خدا کند هميشه اين اتفاق براي ما بيفتد، البته ما خيلي تاکتيکي کار کرديم و مطمئن باشيد اگر کارشناسان بازي امروز ما را ببينند اين مسئله را اذعان مي‌کنند.

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.