وضعيت ملوان مشخص شود، زارع و نوري مي آيند

پورغلامي :

وضعيت ملوان مشخص شود، زارع و نوري مي آيند

سرمربي تيم ملوان گفت: تيم ما هنوز تکليف خود را نمي داند وگرنه بازيکناني مثل پژمان نوري، زارع و شيرزاد حاضرند به شهر خود برگردند.

فرهاد پورغلامي در گفت و گو با پانا اظهار داشت: هنوز وضعيت ملوان مشخص نشده. نامه اي که بايد بين نيروي دريايي و هدايتي امضاء شود، انجام نشده است. درودگر به عنوان نماينده هدايتي به انزلي آمد و 2 جلسه با پيشکسوتان و بازيکنان تيم داشت که آذرگون رئيس تربيت بدني نيروي دريايي هم بود.

وي افزود: قرار شده آذرگون نتيجه جلسات درودگر با به اطلاع امير سياري فرمانده نيروي دريايي انزلي برساند و آنها در خصوص همکاري با هدايتي تصميم بگيرند. بايد منتظر آينده ماند. از اين وضعيت نگرانيم چون واقعا زمان دارد از بين مي رود و هنوز با بازيکنان تسويه حساب نشده.

سرمربي ملوان در پاسخ به اين سئوال که آيا زارع، نوري و شيرزاد به اين تيم مي آيند؟ تصريح کرد: بايد ببينيم هدايتي چقدر مي خواهد هزينه و تيمداري کند. بچه ها علاقمند هستند به تيم شهر خود برگردند و ما هم استقبال کرديم و مي کنيم ولي بايد ابتدا وضعيت تيم مشخص شود.

پورغلامي گفت: هنوز با بازيکنان سال قبل تسويه حساب نشده و 5 درصد پول گرفتند. در اين خصوص صحبت هايي با باشگاه داشتيم. خود هدايتي هم مصر بود که حتما با بازيکنان فصل پيش تسويه حساب شود و بعد او تيم را بخرد. در مورد بودجه و ديگر مسائل هم خود هدايتي و باشگاه مي دانند.

وي تاکيد کرد: صحبت هايي که با پژمان و زارع داشتم، مثبت بود ولي حضور آنها در ملوان منوط به مشخص شدن تکليف باشگاه است. اگر وضع تيم مشخص شود، آنها مي آيند. تا تکليف معلوم نشود با هيچ بازيکني صحبت نمي کنم. 2 سال است سختي زيادي کشيديم و مشکلات مالي بي نهايت ما را اذيت کرده. اين مشکلات در نتايج تيم تاثير مستقيم دارد. تيم ما حتما بايد حرفه اي و بخشي از سهام باشگاه به بخش خصوصي واگذار شود.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.