امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
1:05:20 - دوشنبه 8 ژوئن 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورزش گیلان نسبت به برند ملوان حساس است
مسعود رهنما در مورد واگذاری سهام باشگاه ملوان از سیروس محجوب به بهشتی و اینکه امروز جلسه‌ای در دفتر او در این مورد تشکیل شده است، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان نسبت به برند ملوان حساس است. محجوب زحمات زیادی برای ملوان کشیده و تیم را در ملوان نگه داشته است. در […]

مسعود رهنما در مورد واگذاری سهام باشگاه ملوان از سیروس محجوب به بهشتی و اینکه امروز جلسه‌ای در دفتر او در این مورد تشکیل شده است، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان نسبت به برند ملوان حساس است. محجوب زحمات زیادی برای ملوان کشیده و تیم را در ملوان نگه داشته است. در مورد مسائل حقوقی انتقال سهام اداره کل ورزش و جوانان ورود نخواهد کرد اما در مورد موازین قانونی و صدور پروانه باشگاه اداره کل ورزش استان گیلان ورود می‌کند.

وی ادامه داد: به نظر من اگر محجوب در تصمیم خود مبنی بر ترک ملوان تجدید نظر کند بهتر است و مسئولان منطقه‌ای هم باید تلاش کنند تا وضعیت ملوان بهتر شود.

رهنما در مورد اینکه بهشتی ظاهرا مبالغ بدهی‌های محجوب را تقبل کرده و خواهان در اختیار گرفتن امتیاز باشگاه ملوان است، گفت: این سخنان به طور غیررسمی مطرح شده است اما اگر قرار به انتقال رسمی باشد باید جلسه‌ای رسمی تشکیل شود و همه چیز به طور قانونی انجام گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب