واگذاري 60 درصد سهام باشگاه ملوان به هدايتي

واگذاري 60 درصد سهام باشگاه ملوان به هدايتي

مشاور حسين هدايتي گفت: امروز جلسه‌اي براي خريد سهام باشگاه ملوان برگزار کرديم که به توافقات اوليه رسيديم.

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: عصر امروز جلسه‌اي با حضور حسين هدايتي، من و ناخدا آذرگون رئيس تربيت بدني نيروي دريايي برگزار شد که در اين جلسه براي واگذاري سهام باشگاه به حسين هدايتي مذاکراتي انجام داديم و به توافق اوليه دست پيدا کرديم.

وي ادامه داد: در اين جلسه حسين هدايتي پيشنهاد کرد: 60 درصد سهام باشگاه انزلي به او واگذار شود و 40 درصد سهام در اختيار نيروي دريايي باقي بماند.

در عوض هدايتي يک سوم کليه بدهي‌هاي باشگاه ملوان را پرداخت مي‌کند ضمن اينکه 100 درصد هزينه‌هاي ملوان در فصل آينده از سوي حسين هدايتي پرداخت مي‌شود.

درودگر تصريح کرد: حسين هدايتي در جذب بازيکن و کادر فني ملوان و کليه کارهاي اجرايي و اداري باشگاه اختيار تام داشته باشد ضمن اينکه باشگاه ملوان با نام ملوان در همان انزلي باقي مي‌ماند و زيرساخت‌هاي باشگاه ملوان به مدت 5 سال در اختيار هدايتي قرار مي‌گيرد و در اين مدت هدايتي يک ورزشگاه مدرن 30 هزار نفري را براي باشگاه ملوان در زميني که از طرف مسئولان استاني دريافت مي‌کند احداث خواهد کرد.

درودگر افزود: اين پيشنهادها از سوي حسين هدايتي به ناخدا آذرگون شد و توافق اوليه انجام گرفت، پس از تاييد اين پيشنهادها از سوي فرمانده محترم نيروي دريايي قرارداد نهايي براي اين واگذاري در استان گيلان و با حضور مسئولان استاني امضا خواهد شد.

One Comment

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.