امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۸:۲۶:۴۰ - دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش مسئولین ملوان به احتمال استعفای بهشتی
به گزارش ملوان نیوز : احمد دنیامالی در مورد احتمال کناره گذاشتن داریوش بهشتی از مالکیت باشگاه ملوان و جایگزینی مالکی جدید، گفت: تا به امروز بهشتی با وجود تعهداتی که داشته، پولی به باشگاه ملوان تزریق نکرده است. او فقط تا فردا زمان دارد به تعهداتش عمل کند، در غیر این صورت کنار گذاشته […]

به گزارش ملوان نیوز : احمد دنیامالی در مورد احتمال کناره گذاشتن داریوش بهشتی از مالکیت باشگاه ملوان و جایگزینی مالکی جدید، گفت: تا به امروز بهشتی با وجود تعهداتی که داشته، پولی به باشگاه ملوان تزریق نکرده است. او فقط تا فردا زمان دارد به تعهداتش عمل کند، در غیر این صورت کنار گذاشته خواهد شد.

طرفداری- دنیامالی افزود:

براساس توافق، خریدار باشگاه باید به تعهداتش که ۱۰ میلیارد تومان آورده و پرداخت ۸٫۵ میلیارد تومان بدهی بوده است، عمل کند. او در گام اول باید ۲۵ درصد از بدهی‌ها و همچنین ۲۰ درصد از قراردادهای اعضای کادر فنی و بازیکنان را پرداخت کند. اگر بهشتی کنار گذاشته شود خودمان اداره امور را به دست گرفته و در قدم اول از طریق اسپانسرهایی که داریم و جذب می‌کنیم اقدام به پرداخت حق و حقوق بازیکنان خواهیم کرد. پس از آن نیز در فضایی آرام و بدون هیاهو به مذاکره با سایرمتقاضیان خرید باشگاه خواهیم پرداخت. البته ما چکی ۲۰ میلیارد تومانی بابت ضمانت از بهشتی گرفته‌ایم و اگر او از خرید باشگاه ملوان صرفنظر کند، باید یک میلیارد تومان خسارت بدهد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در مورد اینکه گفته می‌شود اگر بهشتی برود قلعه‌نویی هم به دلیل مشکلاتی که پیش می‌آید از سرمربیگری ملوان بندرانزلی کناره‌گیری خواهد کرد، تأکید کرد:

ما قبلاً با قلعه‌نویی صحبت کرده و پیش‌بینی چنین شرایطی را کرده بودیم. مطمئن باشید اگر بهشتی هم کنار بکشد، قلعه‌نویی به کار خود ادامه می‌دهد.

وی در مورد گلایه مالک جدید باشگاه ملوان مبنی بر اینکه هیچ‌گونه حق امضا و حق انتصابی به وی واگذار نشده است، گفت:

زمانی ‌می‌توانیم باشگاه را واگذار کنیم و به مالک جدید حق امضا بدهیم که به تعهداتش عمل کند. به همین دلیل به بهشتی حق امضا نداده‌ایم. از هواداران ملوان خواهش می‌کنم به من و سایر اعضای هیئت مدیره اعتماد کنند تا با حواسی جمع کار را پیش برده و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنیم.

دنیامالی در پاسخ به این پرسش که با این شرایط چه افرادی قرارداد بازیکنان را امضا کردند، خاطر نشان کرد:

قراردادها و دیگر موارد را پیشگاه‌هادیان، معاون ورزشی باشگاه ملوان امضا می‌کند.

محمود پیشگاه هادیان نیز در مورد اینکه بهشتی مالک باشگاه هنوز حق امضا ندارد و قرارداد بازیکنان امضا نشده، به فارس گفت:

قرارداد بازیکنان امضا شد و من کارها را انجام دادم اما در مورد مالک محترم باشگاه باید بگویم که بهشتی به بازیکنان و هیات مدیره و امیر قلعه نویی قول داده که تا روز سه شنبه ۶ مرداد مبلغی را به حساب بازیکنان واریز کند و اگر ایشان ۲۰ درصد از مبلغ فصل آینده و ۲۵ درصد از مبلغ فصل گذشته را واریز کنند همه روال قانونی انجام خواهد شد.

وی در مورد اینکه اگر او پول واریز نکنند چه خواهد شد، گفت:

ملوان سالیان سال است که در فوتبال ایران حضور دارد و روی زمین نمی ماند. ما توکل مان اول به خدا بعد هواداران است و اگر خریدار باشگاه پول واریز نکند در آنصورت تدابیر دیگری در نظر می گیریم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. آیدین آقازاده   مرداد ۶, ۱۳۹۴  

    خواهشا اینبار اگه آقای بهشتی به تعهدات خود عمل نکرد سفت وسخت بگیرید و دوباره بهش وقت ندید.اگه قرار به قهر و آشتی باشه صد رحمت به محجوب که دیگه مثل این آقا دم به ساعت قهر و آشتی نمیکرد.به هر حال با این شرایط به نظر من از چاله به چاه افتادنه.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب