امروز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
۲۳:۵۶:۴۰ - یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش مالک ملوان به قهر قلعه نویی
داریوش بهشتی درباره ی شایعات اخیر که گفته می شود وی پولی برای پرداخت ندارد و این موضوع باعث شده که نتواند با بازیکنان قرارداد امضا کند ، اظهار داشت : این شایعات از افرادی سرچشمه می گیرد که نتوانستند به اهداف شان برسند و منافع شان به خطر افتاد . بعضی از افراد که […]

داریوش بهشتی درباره ی شایعات اخیر که گفته می شود وی پولی برای پرداخت ندارد و این موضوع باعث شده که نتواند با بازیکنان قرارداد امضا کند ، اظهار داشت : این شایعات از افرادی سرچشمه می گیرد که نتوانستند به اهداف شان برسند و منافع شان به خطر افتاد . بعضی از افراد که نتوانستند به آن چه خودشان می خواهند ، دست یابند ، این شایعات را پراکنده کردند تا شاید باعث شوند ملوان موفق نشود .

وی درباره ی این که گفته می شود ، امیر قلعه نویی قهر کرده و گفته است به ملوان نمی رود ، بیان داشت : چنین بحثی صحت ندارد . هم اکنون دستیاران امیر قلعه نویی در انزلی بالای سر تیم هستند و تیم را در این هوای بارانی و در کنار ساحل انزلی تمرین می دهند . کلیه ی بازیکنان با جان و دل و با انگیزه بسیار در تمرینات حاضر هستند . قلعه نویی هم به زودی به تیم ملحق خواهد شد .

 

مدیرعامل باشگاه ملوان درباره ی تسویه با بازیکنان و تمدید قراردادشان بیان داشت : شب گذشته درباره ی تمدید قرارداد بازیکنان فصل قبل مذاکرات خوبی با آن ها انجام دادیم و توافقات لازم حاصل شد . قرار بر این است که امشب پیشگاه هادیان قرارداد بازیکنان را تنظیم کند و فرداشب نیز حساب کلیه ی بازیکنان را تسویه و با آن ها قرارداد امضا کنیم .

 

بهشتی درباره ی جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد : در چند روز باقی مانده به پایان نقل و انتقالات ، بازیکنان مورد نظر قلعه نویی را جذب خواهیم کرد و ان شاالله با قدرت در لیگ حضور خواهیم یافت .

منبع : کاپ

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب