امروز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
۱۹:۰۸:۱۱ - جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش درودگر به بیانیه قائم‌مقام ملوان
مدیرعامل سابق ملوان معتقد است دوره‌ تهدید کردن‌ها به پایان رسیده است و می‌گوید هر کسی از من چیزی می‌داند از طریق مراجع قضایی پیگیری کند. محمدصادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد بیانیه‌ای ناخدا غلامی، قائم‌مقام باشگاه ملوان که روز چهارشنبه منتشر کرده بود، اظهار کرد: می‌خواستم سکوت […]

مدیرعامل سابق ملوان معتقد است دوره‌ تهدید کردن‌ها به پایان رسیده است و می‌گوید هر کسی از من چیزی می‌داند از طریق مراجع قضایی پیگیری کند.

محمدصادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد بیانیه‌ای ناخدا غلامی، قائم‌مقام باشگاه ملوان که روز چهارشنبه منتشر کرده بود، اظهار کرد: می‌خواستم سکوت کنم و به هیچ عنوان مصاحبه نکنم اما در بعضی از موارد عزت و شرف انسان خدشه‌دار می‌شود که دیگر تاب تحمل نمی‌ماند و حتی روندی آغاز می‌شود و افراد در سمت‌های مختلف صحبت‌هایی را ناجوانمردانه مطرح می‌کنند، که من را مجاب می‌کند در جهت تنویر افکار عمومی پاسخ آقایان را بدهم.

وی همچنین افزود: نمی‌خواستم در مورد یک فرد ارتشی صحبت کنم اما ناخدایی که امیدوارم با خدا باشد، صحبت‌هایی را مطرح کرد، که مرا به پاسخ دادن مجاب کرد. هر فردی که قدرشناس زحمات کسی باشد، خداوند و مردم از او راضی خواهند بود اما کسانی که انسان‌های کوچکی هستند و می‌خواهند در جاهای بزرگ مناسب بزرگی را عهده‌دار شوند، فقط به دنبال تخریب دیگران هستند. آنها غیر از تخریب دیگران هنر دیگری ندارند.

وی اضافه کرد: آقایان! زمان “بگم بگم” به پایان رسیده است. هر کسی سندی دارد، اگر به مراجع قانونی تحویل ندهد، خیانت کرده است. این که می‌گویند من این را می‌دانم یا آن را می‌دانم که درست نیست. اگر واقعا می‌دانید وظیفه دارید به مراجع قانونی اطلاع دهید. همان‌ گونه که سال قبل از باشگاه اخراجت کردم و شما هم به امام جمعه‌ محترم 10 صفحه نامه نوشتید. الان هم اگر واقعا از من چیزی می‌دانید به مراجع اطلاع دهید. چرا سکوت می‌کنید؟‌ انسان با تهمت زدن بزرگ نمی‌شود. باید به مردم خدمت کنید تا بزرگ شوید.

مدیرعامل سابق ملوان در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به این که دشمنی این افراد با او نیست، اظهار کرد: این افراد با کاری که شروع کرده‌ام، دشمنی دارند زیرا در راهی که شروع کردم، جایی ندارند. البته باید بگویم این افراد توانایی‌های طی مسیر را هم ندارند. اینها برای این که مسیر موفقیت ملوان را دچار خدشه کنند، مجبور هستند که مسائل حاشیه‌ای را عنوان کنند و به آن دامن بزنند.

وی خاطرنشان کرد: آقای ناخدا غلامی! خوشحالم می‌شوم اگر مطلبی از من می‌دانید آن را از طریق مراجع قضایی پیگیری کنید. اعتقاد دارم در این دنیا هر کاری انجام دهید، اثراتش به سوی شما باز خواهد گشت و در آخرت هم باید پاسخگوی آن باشید. آقای ناخدا غلامی! شما 2 بار از ملوان اخراج شدید. بار اول اخراج شما زمان مالکیت منطقه‌ آزاد بود. بروید ببینید چرا در آن زمان منطقه‌ آزاد شما را برکنار کرد؟ به نظر می‌باید کنکاشی صورت بگیرد که چرا بعضی افراد در طول 20 سال اخیر نمی‌خواستند ملوان موفق شود. علت این است که توقعات مردم بالا نرود و مردم به دنبال تکرار موفقیت‌ها نباشند.

درودگر ادامه داد: چرا وقتی منطقه آزاد 80 درصد سهام این تیم را در اختیار می‌گیرد، سه سال افرادی اجازه نمی‌دادند این مالکیت به منطقه آزاد انتقال یابد؟ اگر طبق قانون این انتقال صورت می‌گرفت برای ملوان باید ردیف بودجه در نظر گرفته می‌شد. بروید ببینید چه افرادی سه سال مقابل این انتقال ایستادند و با کارشکنی اجازه ندادند این انتقال صورت بگیرد. این افراد می‌دانستند اگر این انتقال صورت بگیرد جایی در ملوان نخواهند داشت.

وی افزود: به چه دلیل، چه شخصی در سال 1390 نامه تهیه کرد که ملوان را به نیروی دریایی واگذار کنید؟ در صورتی که نیروی دریایی هیچ بودجه‌ای برای اداره باشگاه تعیین نکرده بود. این افراد باشگاه را به نیروی دریایی بازگرداندند و فردی را آوردند که چک‌های او یکی پس از دیگری برگشت خورد.

وی خاطرنشان کرد: دیروز با جناب آقای دریادار رضایی حداد تماس گرفتم و بعد از آن با ناخدا آذرگون و اعلام کردم تا امروز ساعت 12:30 به احترام باشگاه ملوان هیچ پاسخی به اظهارات آقای ناخدا غلامی نخواهم داد تا خودش مصاحبه کند و صحبت‌هایش را پس بگیرد اما این گونه نشد. از طریق مراجع قضایی پیگیر بیانیه صادره از سوی ناخدا غلامی خواهم بود.

وی در پایان یادآور شد: اگر در گفتار و کردار دوستان صداقتی وجود دارد و علاقه‌ای به مطالبات مردم دارند من که از ملوان رفته‌ام اما شرایطی ایجاد کنید که دراگان اسکوچیچ و بازیکنان ملوان را در این تیم حفظ کنید. از مردم خوب انزلی و نیروی دریایی هم تشکر می‌کنم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. iman   اسفند ۱۶, ۱۳۹۲  

  هر کسی با این حرف ها ملوان را به حاشیه می بره بزرگترین خیانت رو به انزلی و ملوان. می کنه.
  لطفا تموم کنید. این نامه دادن ها رو

  • reza   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲  

   دوست عزیز ملوان رو صاحبانش دارن به حاشیه میبرن اونایی که تازه بر مسند قدرت نشتن دارن اینکاراو میکنن اونایی که با رابطه اومدن، اونایی که دلشون فقط واسه جیب خودشون میسوزه نه مردم این شهر ، کسانیکه قدرت براشون مهمه و فقط میخوان در راس قدرت باقی بمونن اما باید بدونن که یه روز چنان با سر به زمین میخورن که حد نداره ….

 2. taasof   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲  

  از آقای ناخدا غلامی و مجموعه باشگاه می خواهیم فعلا جواب درودگر رو به قول بدیعی فر که الان زمان مناسب نیست ندهند
  از طرف باشگاه اعلام بشه که پاسخ درودگر بماند برای پایان فصل و مطمئناً باشگاه از طریق قانونی پیگیری خواهد.
  هوادارها باور کنید که هدف درودگر به حاشیه بردن تیم هست تا شرایطی فراهم بشه که خودش برگرده. به قول بعضی ها خدمات زیادی برای باشگاه انجام داده ولی درحال حاضر همانطور که در پایین بیانیه هاش می نویسه هوادرا فعلی ملوان اگر واقعا هوادار هستی آقای دورگر بیخودی با جنگ رسانه ای سعی نکن تیم ملوان رو که تازه آرامش پیدا کرده را به حاشیه ببری.

  • داريوش   اسفند ۱۸, ۱۳۹۲  

   جناب آقاي تاسف
   اگر كمي به عقب برگرديد خواهيد ديد كه اول از همه قائم مقام باشگاه آقاي غلامي و مدير عامل باشگاه آقاي معمايي و مالك محترم باشگاه و همچنين جناب ربيعي فر رياست محترم شوراي شهر بودند كه با مصاحبه هايشان به آقاي درودگر تاختند كه چرا تيم اينهمه بدهي دارد و خواستند بهانه اي براي خود دست و پا كنند كه از زير بار مسووليت خارج شوند و اين از زماني رخ داد كه خبر واگذاري پرسپوليس علني شد.
   در ضمن اگر طبق نظر و فرمايش شما آقاي درودگر قصد به حاشيه بردن تيم را داشت پس چرا اينهمه مدت سكوت كرد و زماني مجبور به مصاحبه شد كه ديد آقايان سياسيون با آمار و اطلاعات غلط به هواداران اهداف خاصي را دنبال ميكنند.
   شما اگر قصد سند زدن يك ماشين را داشته باشي اول از همه عدم خلافي ميگيري تا از بدهي آن مطلع شوي بعدا چطور كسي كه در چندين كشور بانك و بنگاه اقتصادي دارد از بدهي باشگاهي كه قصد خريد آن را دارد مطلع نباشد؟
   دوست من اين ها بهانه است علت اصلي چيز ديگري است.
   همه ما مثل شما نگران آرامش قوي سپيد خزر هستيم اما احساسي برخورد نكنيد و مطمئن باشيد ملوان وابسته به شخص نيست چون جوانان با غيرت و هواداران فهيمي دارد كه آن را سرپا نگه ميدارند. ايران فقط ملوان

 3. مالا دریائی   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲  

  در تعجبم مگر آقای محجوب از روز اول به بد هی ملوان آگاه نبودند. الان که ساعت سه بعد ظهر می باشد ورزش۳ اعلام کرد که محجوب کناره گیری کرد.خدایا این تیم را خودت حفظ کن تا حداقل باعث معروف شدن این آقایان شود.مطمئنا نباید شک کرد که یک جوری دست این آقا در دستان هدایتی و کسانی را که پروین برای خرید پرسپولیس معرفی کرده در یک کاسه هست.آدمهائی را هم که آورده همه دارو دسته هدایتی هستند.دوستان شما چه فکر می کنید؟


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب