امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۷:۱۹:۵۹ - چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هيچ موقع به يک امتياز فکر نمي‌کنم
دراگان اسکوچيچ در نشست خبري پيش از ديدار تيمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: به تيم استقلال احترام مي‌گذاريم. اين تيم خوب فوتبال بازي مي‌کند و مربي فوق‌العاده‌اي دارد. اين تيم زياد سيستم و بازيکنان خود را تغيير داده است ولي سبک بازي‌شان به يک صورت و با آن فلسفه‌اي که داشته‌اند، بوده است. به […]

دراگان اسکوچيچ در نشست خبري پيش از ديدار تيمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: به تيم استقلال احترام مي‌گذاريم. اين تيم خوب فوتبال بازي مي‌کند و مربي فوق‌العاده‌اي دارد. اين تيم زياد سيستم و بازيکنان خود را تغيير داده است ولي سبک بازي‌شان به يک صورت و با آن فلسفه‌اي که داشته‌اند، بوده است.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ايسنا، وي با بيان اين که براي اين بازي محروم و مصدومي نداريم، بيان کرد: تيم من براي اين ديدار آماده است و انتظار بازي خوبي را هم داريم که همراه با نتيجه مثبت باشد. من هيچ موقع به يک امتياز بازي فکر نمي‌کنم و اگر هم بعد از مسابقه به يک امتياز رسيديم، برخي اوقات مي‌تواند خوب باشد ولي در کل من قبل از بازي هميشه به فکر پيروزي و موفقيت هستم.

سرمربي تيم فوتبال ملوان در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اين که باخت هفته گذشته در شرايط روحي بازيکنان اين تيم تاثير گذاشته است يا خير؟ گفت: اميدوارم که روي بازيکنان‌مان تاثير نگذاشته باشد. ما واقعا بازي هفته گذشته را مسخره باختيم. به هر حال فوتبال همين است اما فردا يک بازي جديد و دوباره است.

وي درباره اين که ملوان در ديدار مقابل استقلال هجومي بازي مي‌کند يا خير؟ عنوان کرد: تيم ما بهترين حالتي را که براي پيروزي لازم باشد، بازي مي‌کند. تيم حريف را آناليز کرده‌ام و هميشه نيز اين کار را انجام مي‌دهم.

اسکوچيچ در ادامه با بيان اين که مشکل مالي باشگاه حل شده است، خاطر نشان کرد: ما در ابتدا مشکل مالي داشتيم ولي واقعا به بازيکنانم افتخار مي‌کنم که با انگيزه تلاش کردند. امسال مشکلات بسياري داشتيم ولي اکنون شرايط‌ مان بهتر شده است.

وي درباره هواداران ملوان هم گفت: فکر مي‌کنم آن ها تيم‌شان را حمايت مي‌کنند و با تيم هستند. ما هواداران فوق‌العاده‌اي داريم و از اين نظر مشکلي نداريم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. میلاد   آذر ۲۷, ۱۳۹۲  

    خدارو شکر که مشکلات مالی تیم حل شده و بازکنان بدون دغدغه می تونن بازی کنن با تلاش و انگیزه بازیکنان و تفکر اسکوکیچ امیدوارم که از این بازی مهم بتونیم 3 امتیازو بگیریم

  2. sarl   آذر ۲۷, ۱۳۹۲  

    كوانگژو 0 بايرمونيخ 3 بازي كه خيلي شباهت زيادي به بازي ملوان وراه وهمچنين بازي هاي قبلي ملوان بود … ولي بچه هاي باير مونيخ سعي كردند خونسردي خودشان را حفظ كنندو گاهگاهي سعي كردنند.حريف را رااز منطقه دفاعي خودشان دور كرده تا بازي را به وسط زمين خودشان بكشند تا بازي دفاعي شان را برهم بزنند .آن هم با هوشياري وبدون اشتباه دفاع وهافبك هاي خود باير مونيخ . يعني در اصل طعمه براي حريف ريخته ودوباره دست به زد حملات زده وهمچنين با زدن شوت به سمت دروازه حريف وهمچنين با توپ ور رفتن در محوطه 18 قدم حريف اولين گل خود را وارد دروازه حريف كرد.وبا زدن اولين گل باير مونيخ .ديگر شيرازه تيم پاشيده شده گلهاي دوم وسوم هم وارد دروازه كوانژو شد…يعني مشكل فقط گل اول بود .كه باعث گرديد تلسم بشكند…منظور مان اين است بچه هاي بايد سعي نكنند .بازي ها را ساده بگيرند بخصوص دفاع هايمان .زيرا تا به العا ن تمام زحمت هايشان را كشيده وبه امادگي كامل رسيده اند. نبايد با اشتباه هاي ساده .باعث از دست دادن امتياز شوند.مثل يك ضربه اهسته زدن به توپ ويا بايك پاس الكي در محوطه 18 قدم ويا ضربه سر بي دقت .باعث شود تلاش نود دقيقه هم بچه ها وهم خودش را زير سئوال ببرند. خدائي از اين به بعد دادن يك امتياز الكي با آين تيم آماده .حيف ودرد اور مي باشد ..پس از همه بچه ها خواهش مي كنيم كمي بيشتر دقت نمايند


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب