هواداران ملوان مرا دلسرد کردند/ برایم سخت است مقابل تیم 13 ساله ام قرار بگیرم

به گزارش Malavan.ir و به نقل از اوج ، محمد نزهتی در گفت و گو با خبرنگار اوج، درباره شرایط تیمش اظهار داشت: خداراشکر اوضاع تیم خوب است. در بازی با سایپا می توانستیم به برتری برسیم و به صدر جدول صعود کنیم اما متاسفانه این فرصت خوب را از دست دادیم. امیدوارم در بازی های آینده نتایج خوبی بگیریم و به زودی صدرنشین شویم.

وی درباره بازی با ملوان عنوان کرد: ملوان تیم سابقم است. من 13 سال در ملوان بازی کردم و برایم بسیار سخت است مقابل این تیم قرار بگیرم. هرچه دارم از ملوان دارم اما اتفاقاتی افتاد که دیگر از این تیم دلزده شدم. متاسفانه شرایط ملوان دیگر مثل سال های قبل نیست. قبلا تیم ما چند باخت پشت سر هم می آورد هواداران پشتمان بودند اما حالا با یک نتیجه ضعیف به بازیکن بی احترامی می کنند. من همیشه عادت داشتم گل هایم را با هواداران تقسیم می کردم اما بی احترامی هایی به من کردند که دیگر دلسرد شدم و نتوانستم در ملوان بمانم.

هافبک سابق ملوان همچنین گفت: با اینکه در ملوان نیستم اما اتفاقات این تیم را همیشه پیگیر هستم. شنیدم به مازیار زارع بی احترامی کرده اند. مازیار برای این تیم زحمت کشیده و تجارب زیادی دارد و بسیار متاسفم این اتفاقات می افتد. نمونه دیگرش پژمان نوری است که سال ها در ملوان حضور داشته اما حالا خیلی راحت به او بی حرمتی می کنند.این مسائل درست نیست. من امیدوارم ملوانی های واقعی به این تیم برگردند و هدایت تیم را در دست بگیرند. باورتان نمی شود چقدر ناراحت شدم وقتی فهمیدم سالارزاده هم قراردادش را فسخ کرده است.

نزهتی در ادامه درباره مطالباتش از ملوان افزود: من از 3 سال پیش مبالغی طلبکارم و آقای درودگر که می گوید طلب بازیکنان را تسویه کرده، با حساب خودش این کار را انجام داده است. می گوید ما جریمه شده ایم در صورتی که هیچ قانونی در فوتبال برای جریمه بازیکنان وجود ندارد. من تاکنون نه مصاحبه ای انجام دادم و نه شکایت کردم چون دلم نمی خواهد مقابل ملوان قرار بگیرم اما منتظرم ببینم چه زمانی می خواهند پولم را بدهند.

وی در ادامه گفت: با تمام این اتفاقات قطعا به سمت نیمکت ملوان می روم و اگر گل محمدی اجازه بدهد، به داخل رختکن این تیم هم می روم و با دوستانم احوالپرسی می کنم. اگر گل هم بزنم اصلا خوشحالی نمی کنم.

نزهتی درباره تیم خودش تاکید کرد: تیم ما روند خوبی را درپیش گرفته است. امسال پتانسیل کسب سهمیه آسیایی را داریم و امیدوارم به هدفی که داریم برسیم. البته پله پله پیش می رویم و فعلا تمام تمرکزمان روی بازی با ملوان است.برای 3 امتیاز بازی می کنیم و امیدوارم به هدفمان برسیم.

11 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.