امروز چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
۱۵:۲۴:۳۳ - دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هواداران ملوان به من اعتراضی نکرده‌اند
به گزارش Malavan.ir حسین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سوال که دلیل پارچه نوشته و اعتراض هواداران ملوان طی هفته‌های اخیر چیست ، گفت : این کار هواداران نیست و دوست ما که این کارها را کرده است هم می‌داند که دارد چه کار انجام می‌دهد ! وقتی […]

به گزارش Malavan.ir حسین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سوال که دلیل پارچه نوشته و اعتراض هواداران ملوان طی هفته‌های اخیر چیست ، گفت : این کار هواداران نیست و دوست ما که این کارها را کرده است هم می‌داند که دارد چه کار انجام می‌دهد ! وقتی فردی به عنوان مالک 70 درصد یک باشگاه را در اختیار می‌گیرد و 2 میلیارد برای خرید آن پول می‌دهد ، پس نمی‌تواند مشکلی برای اداره ی آن داشته باشد . من روزی که از باشگاه بروم ، 70 درصد سهام خریداری شده ی ملوان را به مسوولان شهر انزلی مجانی اهدا می‌کنم . پس من جیبی ندوخته‌ام و این سهام به درد من نمی‌خورد که برخی این گونه دنبال حاشیه‌سازی هستند .

هدایتی گفت : روزی که قرار شد تیم را در فصل قبل ببندیم ، گفتند تیم ملوان برای حضوری قدرتمند در لیگ 5 میلیارد تومان نیاز دارد . آن ها اعلام کردند که با این پول درآمدزایی هم انجام می‌شود . یک میلیاردوششصدمیلیون هم در آمدزایی شد و براساس قانون این درآمد متعلق به مالک باشگاه بود اما من این پول را هم نگرفتم و گفتم آن را صرف هزینه‌های باشگاه کنید .

مالک پیشین باشگاه ملوان بندرانزلی ادامه داد : پس اگر یک حساب سر انگشتی انجام دهیم متوجه خواهیم شد که مالکیت و حضور من در ملوان حدود 9 میلیاردوششصد میلیون در فصل قبل کمک حال این تیم بوده است . جدا از آن من نامه ی تسویه ی حسابم را هم گرفتم اما اگر مالک باشگاه در این فصل بخشی از پول را هزینه ی فصل جاری کرده آیا در این بین من مقصر هستم ؟ اگر من مقصر هستم ، آن ها اعلام کنند .

هدایتی افزود : قرار بود امسال یک میلیارد به ملوان بدهم و براساس وعده ی داده شده نیز این وظیفه را به تدریج انجام خواهم داد اما زمانی که من پول را بدهم و آن ها بازهم پول و بدهی فصل قبل را تسویه نکنند و بازیکنان و مربیان مصاحبه کنند که هدایتی پول نداده ، تکلیف چیست ؟ پس من مجبور هستم تا ابتدا از تسویه ی حساب فصل قبل اطمینان حاصل کنم و سپس پول این فصل را بدهم . حتی چندی پیش به مسوولان باشگاه گفتم که سیصدمیلیون تومان به حساب باشگاه واریز خواهم کرد تا با بدهکاران قبلی تسویه حساب کنید اما آن ها در جواب گفتند به شما ربطی ندارد . آیا واقعاً این جواب است ؟

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مریم   شهریور ۱۸, ۱۳۹۲  

  شما دیگه در مورد ملوان مصاحبه نکن که هر بلایی سرمون اومد از دست شما بود

 2. abai   شهریور ۱۸, ۱۳۹۲  

  سلام آبایان
  سهام ملوان به دردم نمی خورد!!!
  *******
  نمی فهمی یا خودت رو زدی به نفهمی !
  درودگر با مقداری از پول فصل قبل، برای این فصل یارگیری کرد
  و اگه شما اون 1 میلیارد رو بدی، بدهکاری های فصل قبل رو پرداخت می کنه
  شما می خواستی که با پول فصل قبل تمام بدهکاری ها رو بده
  بعد برای فصل جدید همین چندتا بازیکن هم نتونه بگیره
  که تیم همین وضعیت رو هم نداشته باشه
  وقتی فقط حرف می زنی و هیچی گوش نمی کنی وضعیت همین می شه !

 3. mohammad   شهریور ۱۸, ۱۳۹۲  

  قشنگ صحبت ميكني آقاي هدايتي / اما مردم از خيلي چيزاي زندگيت باخبرند / هميشه فقط با مظلوم نمايي همه چيز رو ميخواي از خودت دور كني / اما بدون كه به دست آوردن محبوبيت مجاني هم نيست

 4. reza   شهریور ۱۸, ۱۳۹۲  

  1میلیارد نمیخوایم. چقدر بدیم تو و درودگر دست از سر ما بردارید

 5. mamad   شهریور ۱۸, ۱۳۹۲  

  آقای درودگر یکی از بهتریم مدیرهایی هستش که ملوان به خودش دیده هرکی میگه درودگر بره نمی فهمه چی داره میگه داره زر میزنه و مدیریت حالیش نیست آخه کی از درودگر بهتره آخه ؟

 6. masoud   شهریور ۱۸, ۱۳۹۲  

  خدا رو شکر که عقل درودگر کار کرد وگرنه همین 4 تا باریکنم نمیگرفتیم درودگر میدونست هدایتی برسبولیسی اینکارو کرد

 7. anzalichi   شهریور ۱۸, ۱۳۹۲  

  آقای هدایتی سلام
  نمیدانم چقدر با هنجارهای اسلامی که فبلا با آنها سروکار داشتی ودر پیشینه شما موجود است همراهی .ولی مومن در اسلام وفای به عهد از تاکیدات بسیار مهم است که همه ائمه ومعصومین به آن معترف و عمل میکرده اند و به همه مسلمانان تاکید داشتند بگذریم از اسلام حتی در ایران ودیگر جوامع هم ای امری مطلوب است و حضرت حافظ میفرماید :وفا کنیم وملامت کشیم و خوش باشیم —که در طریقت ما کافریست رنجیدن.مومن به کدام طریقی بسم ا….


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب