هواداران ملوان به من اعتراضی نکرده‌اند

به گزارش Malavan.ir حسین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سوال که دلیل پارچه نوشته و اعتراض هواداران ملوان طی هفته‌های اخیر چیست ، گفت : این کار هواداران نیست و دوست ما که این کارها را کرده است هم می‌داند که دارد چه کار انجام می‌دهد ! وقتی فردی به عنوان مالک 70 درصد یک باشگاه را در اختیار می‌گیرد و 2 میلیارد برای خرید آن پول می‌دهد ، پس نمی‌تواند مشکلی برای اداره ی آن داشته باشد . من روزی که از باشگاه بروم ، 70 درصد سهام خریداری شده ی ملوان را به مسوولان شهر انزلی مجانی اهدا می‌کنم . پس من جیبی ندوخته‌ام و این سهام به درد من نمی‌خورد که برخی این گونه دنبال حاشیه‌سازی هستند .

هدایتی گفت : روزی که قرار شد تیم را در فصل قبل ببندیم ، گفتند تیم ملوان برای حضوری قدرتمند در لیگ 5 میلیارد تومان نیاز دارد . آن ها اعلام کردند که با این پول درآمدزایی هم انجام می‌شود . یک میلیاردوششصدمیلیون هم در آمدزایی شد و براساس قانون این درآمد متعلق به مالک باشگاه بود اما من این پول را هم نگرفتم و گفتم آن را صرف هزینه‌های باشگاه کنید .

مالک پیشین باشگاه ملوان بندرانزلی ادامه داد : پس اگر یک حساب سر انگشتی انجام دهیم متوجه خواهیم شد که مالکیت و حضور من در ملوان حدود 9 میلیاردوششصد میلیون در فصل قبل کمک حال این تیم بوده است . جدا از آن من نامه ی تسویه ی حسابم را هم گرفتم اما اگر مالک باشگاه در این فصل بخشی از پول را هزینه ی فصل جاری کرده آیا در این بین من مقصر هستم ؟ اگر من مقصر هستم ، آن ها اعلام کنند .

هدایتی افزود : قرار بود امسال یک میلیارد به ملوان بدهم و براساس وعده ی داده شده نیز این وظیفه را به تدریج انجام خواهم داد اما زمانی که من پول را بدهم و آن ها بازهم پول و بدهی فصل قبل را تسویه نکنند و بازیکنان و مربیان مصاحبه کنند که هدایتی پول نداده ، تکلیف چیست ؟ پس من مجبور هستم تا ابتدا از تسویه ی حساب فصل قبل اطمینان حاصل کنم و سپس پول این فصل را بدهم . حتی چندی پیش به مسوولان باشگاه گفتم که سیصدمیلیون تومان به حساب باشگاه واریز خواهم کرد تا با بدهکاران قبلی تسویه حساب کنید اما آن ها در جواب گفتند به شما ربطی ندارد . آیا واقعاً این جواب است ؟

7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.