امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
12:26:30 - چهارشنبه 14 آگوست 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هنوز از اوج فاصله دارم
به گزارش Malavan.ir جلال رافخایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: خدا را شکر که بالاخره برای تیم گلزنی کرده ام با این حال می دانم که به اندازه کافی شارژ نیستم و هنوز به خاطر مصدومیت فصل قبل با روز های اوجم فاصله دارم. وی ادامه داد: امیدوارم از این هفته به […]

به گزارش Malavan.ir جلال رافخایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: خدا را شکر که بالاخره برای تیم گلزنی کرده ام با این حال می دانم که به اندازه کافی شارژ نیستم و هنوز به خاطر مصدومیت فصل قبل با روز های اوجم فاصله دارم.

وی ادامه داد: امیدوارم از این هفته به بعد شرایط تیم تغییر کند و من بتوانم تأثیر بیشتری روی روند کار تیم داشته باشم. هر چند این هفته مقابل پرسپولیس بازی سختی داریم ولی می توانم با گلزنی به این حریف صاحب نام روحیه خود و کل تیم را بالا ببرم.

آقای گل فصل قبل لیگ برتر در پایان گفت: درست است که فصل قبل آقای گل شدم ولی هیچ گاه هدف اولم آقای گل نبوده است . دلم می خواست قبل از هر چیز ملوان موفق و پیروز شود و از اینکه گلهایش را هم من بزنم خوشحال می شوم..

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. SALEH   آگوست 15, 2013  

    سید جلال رافخایی عزیز امید وار م امسال هم مثل سال پیش گلزن برتر لیگ برتر بشی من بشخصه خیلی افتخارمیکنم که ی بچه هیاتی تو اوج باشه قهرمان باشه اول باشه وامیدوارم تو معنویاتت وزندگی دنیاییت همیشه ترقی کنی پله های موفقیت رو سریع طی کنی امام حسین پشتو پناهت حضرت ابوالفضل دستگیرت باشه واگه فعل خواستن رو بهخوبی صرف کنی خواهی دیدکه تو هیچ چیزی از بازیکنای مطرح جهان کم نداری وتوبا تلاش وپشتکاری که داری ومهمتر نوسل به معصومیین موفق خواهی شد داداشم برات بهترینارو از خدا میخوام


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب