هرندی:از تمامی بازیكنان و كادر فنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به دلیل توهینی كه به آنها شد، عذرخواهی می كنم.

سرمربی داماش تساوی تیمش مقابل ملوان را به کمبود وقت برای ریکاوری ربط داد.
سرمربي داماش بعد از پايان داربي گيلان گفت: ديداري كه ديديد واقعا تحت حاشيه تماشاگران بود و مي‌توانست از لحاظ فني خيلي بهتر باشد ولي نشد. وي افزود: ملوان نقاط ضعفش را پوشش داده بود و نسبت به بازي‌هاي قبلي بهتر بازي كرد. ما هم دو موقعيت خوب داشتيم. انشاالله هواداران بعد از اين بار فني بازي را ببينند و به آن اهميت بدهند.
سرمربي داماش ادامه داد: تركيب تيم من هجومي بود. ما از دو فوروارد استفاده كرديم ولي امروز حسين ابراهيمي آن بازيكن سابق نبود، البته به ابراهيمي حق مي‌دهم، امروز روز بدش بود. ما در شروع نيمه دوم بازهم تعويض كرديم تا با توپ‌هايي كه براي جهانبخش مي‌فرستيم خطرناك ظاهر شويم اما آن چيزي كه مي‌خواستيم به دست نيامد.
هرندي با اشاره به اينكه تيمش براي اين بازي با كمبود زمان براي آماده‌سازي روبرو بوده گفت: ما با كمبود وقت مواجهيم. بعد از بازي با مس شنبه به تهران پرواز كرديم و از تهران با اتوبوس به رشت رسيديم. اين مشكلاتي بود كه براي اين بازي با آن مواجه بوديم و كمي از لحاظ آمادگي بدني كارمان را سخت كرد اما در اين دو هفته تعطيلي ليگ روي اين موضوع كار مي‌كنيم.

هرندی با انتقاد از درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: آقای درودگر حرف‌هایی می‌زند و می‌گوید من از هفته اول در مصاحبه‌هایم می‌گفتم هفته هفتم خوب می‌شویم. کدام مربی اول بازی بلندگوی ورزشگاه را دستش می‌گیرد و می‌گوید داماشی‌ها بی‌احترامی نکنید؟ کدام مربی بازیکن خود یعنی افشین چاووشی را مجبور می‌کند به عیادت مازیار زارع برود؟ از الماسخاله رئیس هیئت فوتبال گیلان بپرسید که آیا چاووشی می‌خواست این کار را انجام دهد یا خیر.

وی اضافه کرد: شما دیدید همه می گفتند امروز در ورزشگاه عضدی هواداران ما همه کار کردند، مگر هواداران ملوان ساکت نشسته بودند؟ فقط همه دوست دارند ما 11نفر را از زمین بیرون بکشیم، دروازه خودمان را باز بگذاریم و بگوییم آقایان در رشت به ما گل بزنید. کدام باشگاه می‌گوید اشکالی ندارد هواداران ما را محکوم کنید. تا الان اینقدر عصبانی نبودم اما درباره ملوان نباید مظلوم نمایی کنید. مگر حرکت آقایان قبل از این بازی را فراموش کرده‌اید که حاشیه سازی کردند. صحبت‌های آقای درودگر نقشی در حاشیه‌ها نداشت؟ ما تمام تلاش خود را انجام دادیم که حاشیه پیش نیاید اما آقایان که طرف حساب ما بودند فقط حرف زدند و هیچ اقدامی نکردند.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.