هدف من موفقیت ملوان و حضور در تیم ملی است

حضور در تیم ملی و بازی کردن در سطح اول فوتبال دنیا سقف آرزوی من است .

پدیده دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران گفت : هدف من موفقیت ملوان در لیگ سیزدهم و حضور با تیم ملی در جام جهانی برزیل است .

سعید عزت اللهی در گفت و گو با سایت گل ، در مورد دریافت جایزه پدیده دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) اظهار داشت : واقعا احساس خیلی خوبی به من دست داد . از تمام مربیانم ، پدرم ، آقای درودگر و همه هم تیمی هایم تشکر می کنم که به من کمک کردند . خدا را شاکرم . امیدوارم در آینده بهتر ظاهر شده و باعث سربلندی ملوان و شهرم انزلی شوم .

وی در خصوص این که آیا فکر می کند همراه تیم ملی مسافر برزیل بشود ؟ گفت : فعلا در خدمت تیم ملی نوجوانان هستم . سعی می کنیم ملوان را به جایگاه شایسته و مورد انتظار برسانیم و نظر کی روش را جلب کنم . تمام تلاشم را می کنم که این امر را به واقعیت تبدیل کنم .

پدیده لیگ دوازدهم در مورد کار با دراگان اسکوچیچ و پیش بینی اش از عملکرد ملوان در لیگ برتر سیزدهم ، تصریح کرد : دراگان اسکوچیچ از نظر فنی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و به بازیکنان تمرینات متنوع و خوبی می دهد . امیدوارم با ادامه تلاش مناسب بازیکنان در تمرینات و توکل به خدا ، مردم بندر انزلی و آقای اسکوچیچ را رو سفید کرده و رتبه ای در شان ملوان در لیگ سیزدهم به دست بیاوریم .

بازیکن تیم ملی نوجوانان ایران در پاسخ به این سوال که سقف آرزویش در فوتبال چیست ؟ اظهار داشت : حضور در تیم ملی و بازی کردن در سطح اول فوتبال دنیا سقف آرزوی من است .

عزت اللهی در پایان در خصوص ادامه روند رو به رشدش پس از دریافت جایزه پدیده لیگ دوازدهم ، گفت : تمام تلاشم را برای ادامه این روند رو به رشد انجام می دهم . به دست آوردن افتخار سخت و حفظش سخت تر است .

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.