امروز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
۱۴:۰۸:۳۳ - پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدایتی نیامد ولی پول چرا
به گزارش    Malavan.ir  نظر به اعلام قبلی مبنی بر حضور آقای هدایتی در بندرانزلی و همچنین با توجه به برخی توصیه  ها و عدم شرایط حضور ایشان  در انزلی بخشی از مطالبات معوقه بازیکنان امروز پرداخت گردید و طبق فرمایش ایشان باقیمانده مطالبات بازیکنان و کادر فنی تا هفته آینده پرداخت و با آنان تسویه […]

به گزارش    Malavan.ir 

نظر به اعلام قبلی مبنی بر حضور آقای هدایتی در بندرانزلی و همچنین با توجه به برخی توصیه  ها و عدم شرایط حضور ایشان  در انزلی بخشی از مطالبات معوقه بازیکنان امروز پرداخت گردید و طبق فرمایش ایشان باقیمانده مطالبات بازیکنان و کادر فنی تا هفته آینده پرداخت و با آنان تسویه حساب بعمل خواهد آمد .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. محسن   اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۲  

  حالاهی بگیدپول وپول وبخاطرش اینهمه حاشیه وجنجال بپاکنید!!!دیدیدآقای درودگربه قولشون عمل کردند وباپول ازتهران برگشتند،آقای احمدزاده تحویل بگیرید.
  امایه سوال،فقط بازیکنان پول گرفتندوکادرفنی چطور؟

 2. محسن   اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۲  

  باتشکرازاطلاع رسانی شما
  دست حاج صادق درودگراین مدیرلایق ومردمی دردنکنه ودمش گرم.حداقل به خیلی ها خیلی چیزها ثابت شد.
  چرافقط نوشته شده بازیکنان مطالبات رودریافت کردند؟یعنی کادروپرسنل جزدریافت کننده هانبودند؟وهفته اینده به این افرادپول پرداخت خواهدشد؟

  • نویسنده : مدیر دوم سایت - دان   اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۲  

   محسن
   همه پول گرفتند بنده خبر را کامل ننوشتم

 3. ممی زینتی از آلمان یک ملوان   اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۲  

  ءءء پس حالا که پول آمدش برای همه عزیزان تیم ملوانان و ما هم منتظر برد تیم ملوانان بر تیم ذوبآهن اصفهان هستیم و آن هم ۶ تایی کردنشون و ۳ امتیاز قشنگ آن بازی توسط ملوانان بندرانزلی . ایران ملوان جان ملوان . ءءء

 4. مدیریت کل سایت: اصغری   اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۲  

  بخشي از مطالبات بازيکنان ملوان پرداخت شد

  در آستانه بازي تيم‌هاي فوتبال ملوان بندر انزلي و ذوب‌آهن اصفهان و يک روز مانده به پايان رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال کشور، بخشي از مبالغ قرارداد بازيکنان تيم فوتبال ملوان بندرانزلي امروز پنجشنبه به حساب آنها واريز شد.با واريز اين مبالغ به حساب بازيکنان، دريافتي برخي از بازيکنان به 43 درصد و تعدادي ديگر از بازيکنان به 53 درصد مي‌رسد.
  به گزارش فارس، پيش از اين حسين هدايتي مالک باشگاه ملوان بندر انزلي قول داده بود که امروز به بندر انزلي سفر مي‌کند و با حضور در اين شهر با بازيکنان ملوان تسويه حساب کامل انجام مي‌دهد اما بنا به دلايلي وي از اين تصميم خود منصرف شد.
  هدايتي درصدي از مطالبات بازيکنان تيمش را پرداخت و تسويه حساب نهايي را به پايان رقابت‌هاي ليگ برتر موکول کرد.
  صادق درودگر مدير عامل ملوان انزلي دليل صرف‌نظر مالک باشگاه از حضور در انزلي را برنامه‌ريزي عده‌اي براي ايجاد مشکل و حاشيه‌سازي احتمالي عنوان کرد و به عقيده مالک باشگاه اين سفر به صلاح و نفع ملوان نبوده است.
  ملوان بندر انزلي در حالي عصر فردا جمعه در آخرين ديدار خود در ليگ برتر به مصاف ذوب‌آهن اصفهان مي‌رود که در نيم فصل دوم ليگ برتر به لحاظ مالي هيچ پولي تا قبل از امروز به اين تيم تزريق نشده بود.
  ملوان با کسب تنها يک برد تا جايگاه دوازدهم جدول رده‌بندي رقابت‌هاي ليگ برتر تنزل يافته است.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب