هدایتی : عابدینی بگوید چقدر ما می دهیم

حسين هدايتي که يکي از تماشاگران ويژه راه آهن و پرسپوليس است بين دو نيمه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

از ديدن ورزشگاه تقريبا خالي از تماشاگر تعجب کردم. من فکر مي‌کردم صد هزار تماشاگر براي اين بازي به ورزشگاه مي‌آيند. در کل به خاطر ارادتي که به دايي داشتم به ورزشگاه آمدم.

وي در مورد وضعيت خريد باشگاه گهر دورود گفت: اولا گهر فروشي نيست، قرار بود هزينه‌هاي اين باشگاه را برادرم بدهد و آن را در اختيار بگيرد. ما حتي مي‌توانستيم گهر را به استان ديگر منتقل کنيم، اما اين کار شايسته نيست زيرا مردم دورود براي صعود گهر به ليگ برتر زحمت کشيده‌اند.برخي دوستان کم لطفي مي‌کنند. شهر دورود ورزشگاه استاندارد، فرودگاه و … را ندارد و بستر لازم براي ميزباني در ليگ برتر فراهم نيست به همين خاطر قرار شد تيم در خرم آباد بازي کند تا شرايط در شهر دورود فراهم شود. اما برخي آقايان گفتند تيم بهتر است در کرج بازي کند تا اينکه در خرم آباد باشد. اما ما حاضر نبوديم بدون يار دوازدهم بازي کنيم و دوست نداشتيم هوادار تيم از لرستان به کرج بيايد و نمي‌خواستيم خون از دماغ کسي بيايد.
 در مورد اينکه امير عابديني گفته او در صورت انصراف از تيم داري در تيم گهر بايد خسارت بدهد، گفت: عابديني بگوید چقدر بايد خسارت بدهيم، پرداخت مي‌کنيم دندمان نرم آمديم خدمت کنيم خسارت هم مي‌دهيم.

هدايتي در مورد اينکه از اداره باشگاه گهر به طور قطعي انصراف داده، گفت: برادرم از اين کار انصراف داده است. البته صورت جلسه‌اي تنظيم کرده‌ايم که قرار شد نماينده مردم دورود آن را امضا کند تا ما مجاز باشيم قبل از تکميل ورزشگاه دورود بازي‌هاي تيم را در خرم آباد انجام دهيم. باشگاه گهر اکنون در اختيار قوه قضائيه است. اگر کسي ديگر مي‌تواند به اين باشگاه کمک کند، بسم الله.

وي در مورد تحت تعقيب قضايي بودنش گفت: وقتي احضاريه‌اي به دستم برسد وظيفه من اين است که در دادگاه حاضر شوم و از خودم دفاع کنم اما تاکنون از هيچ دادگاهي احضاريه‌اي به دست من نرسيده که بخواهم از خودم دفاع کنم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.