هدایتی به قول خود عمل نکند می روم

صادق درودگر در مورد اينکه در تهران است يا انزلي، گفت:

من در تهرانم، منتظرم تا پولي را که هدايتي به من قول داده‌ تا واريز شود و بين بازيکنان و کادر فني تقسيم شود به من پرداخت شود و من آن را به بازيکنان ملوان بدهم. مقرر بود اين پول امروز پرداخت شود که به دليل مشکلاتي اين اتفاق نيفتاد و آقاي هدايتي اعلام کرد روز شنبه پول را مي‌دهند  اين در حالي است که روز شنبه 4 تيم برتر نونهالان کشور در انزلي بازي دارند و من آن روز به انزلي مي‌روم تا در کنار نونهالان باشم، اما اگر آقاي هدايتي به قولي که داده عمل نکند، من هم قبل از بازي با ذوب آهن با باشگاه ملوان قطع همکاري مي‌کنم تا خداي نکرده اينگونه تصور نشود که من در اين مورد به حقوق بازيکنان و کادر فني کليه تيم‌ها بي‌اعتناء بوده‌ام. خوشبختانه ما کليه بدهي به تيم بانوان را داده‌ايم و به مربيان تيم‌هاي پايه نيز تا کنون حدود سي و پنج درصد پرداخت شده است. اگر هدايتي اين مرتبه به وعده‌اش عمل نکند من قبل از بازي با ذوب آهن که آخرين بازي ملوان در ليگ برتر است از مديرعاملي باشگاه ملوان کنار مي‌کشم.
وي ادامه داد: نمي‌خواهم من بدقول شناخته شوم اگر چه من تا کنون به عنوان مدير هفتاد برابر فصل گذشته درآمد زايي کرده‌ام و اين در تاريخ ملوان بي‌نظير است ولي با اين حال بايد براي حل مشکل باشگاه امکانات و پول در اختيار داشته باشم. البته بايد بگويم حتي اگر يک نفريکصد هزار تومان به باشگاه ملوان کمک کند بايد از او تشکر کرد و آقاي هدايتي تا کنون يک ميليارد و ششصد ميليون براي بدهي فصل قبل و چهار ميليارد و دويست ميليون تومان براي فصل جاري به ما پول داده است و از اين بابت بايد از ايشان سپاسگزار بود ولي بايد بگويم ما يا نبايد به بازيکن و مربي متعهد مي‌شديم يا بايد تعهدمان را انجام دهيم البته آقاي هدايتي از بي‌مهري‌ها و کم لطفي‌ها بسيار دل آزرده است و قصد کناره گيري هميشگي از فوتبال را دارد ولي بايد با اجراي کامل تمامي تعهدات نام نيک خود را در ورزش مستدام کند.

درودگر ادامه داد: واقعيت اين است که خيلي دوران بدي است که يک آدم هم بايد پول بدهد و هم بدنام شود و اگر براي شکايت هم به دادسرا برود بايد برخي رسانه‌ها او را متهم کنند و در برنامه تلويزيوني 90 پنج دقيقه پشت خط نگاه دارد و بعد در يک برنامه سه ساعته، سه دقيقه هم به وي وقت پاسخگويي ندهند، افرادي هم از سرمايه گذاران در عرصه ورزش به من مراجعه کرده‌اند که علاقمندند مالکيت ملوان را در فصل آتي اختيار بگيرند که پس از مذاکره با آقاي هدايتي پاسخ‌ها را خواهم داد.

درودگر در مورد اظهارات احمدزاده عليه خودش و اينکه مي‌خواهد از طريق ملوان در فدراسيون پست بگيرد، اظهار داشت:

من در فدراسيون فوتبال معاونت دبير کلي، سرپرستي تيم ملي پر افتخار فوتسال و رياست کميته‌هاي امور استان‌ها و فوتسال را داشته‌ام و حتي تا نايب رئيس کنفدراسيون فوتبال آسيا هم رسيده‌ام در فدراسيون بعدي هم از من دعوت به همکاري شد اما به خاطر دلايلي که داشتم با آنها همکاري نکردم، مي‌توانستم با همين فدراسيون هم کار کنم و حتي پيشنهاد رياست يکي از کميته‌ها را داشتم ؛ دليلي هم ندارد که به حرف‌هاي احمدزاده جواب بدهم زيرا همانطور که خودش گفته سوابق من و او روشن است.

مديرعامل ملوان خاظر نشان کرد: حضرت علي(ع) مي‌فرمايد، از گزند کسي بترس که به او نيکويي کردي در ايران هيچ باشگاهي سرمربي‌گري را به احمدزاده نمي‌داد اما افتخار مي‌کنم که به خاطر مسائل انساني او را به عنوان مدير فني باشگاه آوردم مسائلي که قابل بازگو کردن نيست و بنا به درخواست انساني برخي بزرگان و بازيکنان باشگاه بود و قرار بود فقط مدير فني شود ولي فرهاد پورغلامي که مي‌دانست چه اتفاقاتي قرار است بيفتد همکاري با او را قبول نکرد. من به احترام بزرگان ملوان و اينکه احمدزاده خودش هم پيراهن اين تيم را چهار سالي پوشيده بوده پاسخي به او نمي‌دهم اما بهتر است هر‌کس به درون خود رجوع کند. اگر فردي با مربي، بازيکن، خانواده، همشهري و دوستانش ، مديران مختلف و برخي رسانه‌ها درگير است، همه نمي‌توانند مشکل داشته باشند شايد خود آن فرد مشکل دارد.

درودگر با اشاره به سوابق درگيري احمدزاده با مديران باشگاه‌هاي ديگر گفت:

او با مديران باشگاه ملوان مثل سازمند، پورنعمت، پورطهماسب، بهمني ، فيروز آبادي ، امين افقي  و… درگيري  داشت. همچنين با مديران باشگاه‌هاي برق شيراز و پيکان هم اختلاف نظر پيدا کرد. ضرب‌المثلي داريم که مي‌گويد نيش عقرب نه از ره کين است اقتضاء طبيعتش است. اميدوارم باشگاهي به وجود بيايد که بتواند از وجود محمد احمدزاده استفاده کند اما اگر من در باشگاه ملوان بمانم يک ثانيه هم ديگر با او کار نمي‌کنم زيرا او باشگاه ، بازيکنان و همه انسان‌ها را فقط براي خود خواهي خودش خراب مي‌کند.

وي افزود: به احترام مردم انزلي هواداران و پيشکسوتان ملوان خيلي از مسائلي که مي‌دانم نمي‌گويم فقط همين يک نکته را بازگو مي‌کنم. اينکه  هدايتي که اينگونه شما در موردش بد صحبت مي‌کني اگر تمام بازيکنان تيم ملوان بين 33 تا 30 درصد از قراردادشان را گرفته‌اند به شما محمداحمدزاده که از هفته يازدهم به تيم ملحق شديد ، نزديک به  60 درصد مبلغ قراردادتان را داده  است.

 

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.