هدايتي: هنوز با تيمي قرارداد امضا نکرده‌ام

از استيل‌آذين با قدرت حمايت مي‌کنم

هدايتي: هنوز با تيمي قرارداد امضا نکرده‌ام

مالک باشگاه استيل‌آذين گفت: پيشنهاد خوبي از تيم‌هاي ليگ برتري دارم اما هنوز با هيچ تيمي قرارداد امضا نکرده‌ام.

به نقل از سايت باشگاه استيل‌آذين، حسين هدايتي درباره خريد امتياز يک تيم ليگ برتري گفت: با توجه به تمايل باشگاه استيل‌آذين مبني بر خريد امتياز يک تيم ليگ برتري اين موضوع را از طريق سايت باشگاه اعلام کرديم که خوشبختانه با استقبال چشم‌گيري مواجه شد.

وي افزود: در هفته اخير با مسئولان چند تيم ليگ برتري جلسات بسيار خوبي داشتيم و درباره همکاري‌هاي طرفين با يکديگر به گفت‌وگو پرداختيم، اما هنوز تا اين لحظه هيچ گونه تغييرات و خريدي قطعي نشده است.


مديرعامل باشگاه استيل‌آذين خاطرنشان کرد: در صورتي که با طرفين به توافقات نهايي رسيديم و صحبت‌ها منجر به امضاي قرارداد شد اين موضوع را از طريق سايت باشگاه استيل‌آذين به اطلاع مردم عزيز خواهيم رساند. براي من بسيار مهم است که علاقه مندان به فوتبال وقتي از اتفاقات باخبر شوند که توافقات انجام شده باشد.


وي ادامه داد: در جلساتي که با مسئولان تيم هاي ليگ برتري داشتيم طرفين پيشنهادها و شرايط موجود را با يکديگر به دقت مورد بررسي قرار داده اند و در حال بررسي جلسات و حتي گرفتن مجوزهاي لازم هستند اما بازهم تکرار مي کنم تا اين لحظه هنوز هيچ قراردادي به امضا نرسيده است.


هدايتي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه کدام تيم‌ها خواهان فروش امتيازهاي خود شده‌اند يادآور شد: تيم‌هاي کمي نيستند اما به طور مثال با داماش، ملوان و گهر زاگرس صحبت‌هايي را انجام داده ايم ولي هنوز هيچ چيزي باز هم تکرار مي کنم هيچ چيز قطعيت پيدا نکرده است.


وي در پايان درباره آينده تيم فوتبال استيل‌آذين در ليگ يک تاکيد کرد: من خودم بچه تهران هستم و بايد اين موضوع را به اطلاع جوانان عزيز تهراني برسانم که تيم فوتبال استيل آذين با قدرت کار خود را در ليگ يک دنبال مي کند تا با تيمي قوي و منسجم انشاالله راهي ليگ برتر شود. من از اين تيم با قدرت حمايت مي‌کنم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.