هدايتي ، بهمن صالح‌نيا را فراموش نكن

شايد نسل جديد فوتبالدوستان كه آستانه ی تحمل شان هم بسيار كمتر و پايين‌تر از نسل‌هاي گذشته است خيلي خدمات و زحمات بهمن صالح‌نيا را به ياد نداشته نباشند اما قديمي‌ترهاي انزلي خيلي خوب همه چيز را به ياد دارند .

در روزهايي كه خيلي خوب از ملوان حمايت نمي‌شد و اين تيم مردمي با چالش‌هاي زيادي از سوي حاشيه‌سازان همراه بود ، صالح‌نيا و تعدادي از عاشقان ملوان به پاي عشق شان ايستادند تا كارخانه بازيكن‌سازي اين باشگاه تعطيل نشود ؛ از عزيز اسپندار ، سيروس قايقران ، محمد احمدزاده و محمد حبيبي گرفته تا پژمان نوري ، مازيار زارع ، كيوان ساجدي ، سيدجلال حسيني ، محمد غلامي ، جواد شيرزاد ، حسن اشجاري ، غلامين ، تأميني ، رافخايي ، نزهتي و… همه از مدرسه ی ملوان هستند ؛ مدرسه‌یي كه امثال صالح‌نياها براي محكم نگاه داشتن بناي آن سختي‌هاي زيادي را متحمل شدند .

حالا که ملوان به مالك استيل‌آذین واگذار شده است ! حسين هدايتي حتماً همه ی جوانب و شرايط را مورد بررسي قرار داده و مي‌داند كه حكايت ملوان با استيل‌آذين بسيار متفاوت است . استيل‌آذين يك تيم نوپا بود اما ملوان از قديمي‌ترين و ريشه‌دارترين تيم‌هاي فوتبال كشور است و قطعاً بايد كساني در چارت سازماني اين باشگاه باشند كه از جنس ملوان هستند و شايد تنها فوتبالي بودن جواب ندهد . اصلاً شايد اگر هدايتي در خيابان‌هاي انزلي قدم بزند ، خيلي بيشتر متوجه عشق و علاقه ی مردم دوست‌داشتني اين شهر بندري به ملوان مي‌شود .

آقای هدایتی حتما از سوابق و پدر فوتبال گیلان خبر دارد و امیدواریم که در راه بسزایی از آقای صالح نیا در صورت صلاحدید خود آقای صالح نیا استفاده شود

سایت ملوان برای آقای صالح نیا آرزوی موفقیت دارد و امیدواریم که همیشه در کنار فوتبال ملوان باشند

9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.