امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
12:36:54 - چهارشنبه 25 دسامبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نگهداری ورزشگاه تختی برعهده باشگاه ملوان است/در انزلی نامهربانی هواداران کمتر است!
به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس محمود رمضانی در گفت‌وگویی، در خصوص اینکه دراگان اسکوچیچ پس از شکست مقابل پرسپولیس عنوان کرده زمین ورزشگاه تختی بیشتر شبیه گاو بازی است تا زمین فوتبال اظهار داشت: این استنباط خود سرمربی است تا حدودی بر روی زمین کار شده است البته در مجموع بحث نگهداری […]

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس محمود رمضانی در گفت‌وگویی، در خصوص اینکه دراگان اسکوچیچ پس از شکست مقابل پرسپولیس عنوان کرده زمین ورزشگاه تختی بیشتر شبیه گاو بازی است تا زمین فوتبال اظهار داشت: این استنباط خود سرمربی است تا حدودی بر روی زمین کار شده است البته در مجموع بحث نگهداری زمین بر عهده خود باشگاه است.

وی ادامه داد: به غیر از ملوان هم تیم دیگری در این ورزشگاه بازی نمی‌کند. در فصل پاییز و زمستان کمی زمین رو به فرسایش می‌رود. البته با همکاری‌هایی که بین هیئت فوتبال و باشگاه صورت گرفته این زمین از گذشته خیلی شرایطش بهتر شده است.

رئیس هیئت فوتبال انزلی یادآور شد: شاید در برخی نقاط زمین به علت تکل‌هایی که صورت گرفته چاله‌هایی به وجود آمده باشد. اما همین موارد هم اصلاح شده است نظر او محترم است، اما فکر نمی‌کنم ورزشگاه زیاد مشکل داشته باشد. نسبت به گذشته وضعیت بهتری دارد.

رمضانی تاکید کرد: اگر ورزشگاه مشکلی دارد برای هر دو تیم بوده است. در بازی روز گذشته ملوان 4-5 موقعیت به دست آورد اما نتوانست از آنها استفاده کند. در مقابل پرسپولیس توانست از فرصت‌های به دست آمده خود استفاده کند و در صحنه‌ای هم به گل رسید.

وی در مورد اعتراض برخی بازیکنان پرسپولیس به نامهربانی تماشاگران انزلی خاطرنشان کرد: این نامهربانی‌ها در همه جا وجود دارد و فکر می‌کنم در انزلی این موضوع کمتر از نقاط دیگر است. در برخی شهرها این مسائل پررنگ‌تر است. به هر حال به نظرم عواملی وجود دارد که هوادار را تحریک می‌کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. میلاد   دسامبر 26, 2013  

    اینکه زمین ملوان بهتر از قبل شده درسته و این زمین از این بهترم دیگه نمیشه برای ملوان باید یه استادیوم دیگه درست شه و تو استادیوم مهمترین بحث چمن چون آب و هوای انزلی تو اکثر سال بارونی
    امیدوارم آقای محجوب که با فوتبال انگلیس آشنایی داره یه زمین که نمیگم کل استانداردهای انگلیس ولی چمنی با استاندارد چمن انگلیس واسه ملوان فراهم بشه حتی میتونه بعد از تموم شدن لیگ از سیستم نگهداری لیگ انگلیس واسه چمن همین استادیوم استفاده بشه که خرج یه بازکن استقلال یا پرسپولیسه


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب