امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
20:18:59 - شنبه 20 آوریل 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نگفته‌ام امضاء جعلي است
صادق درودگر در مورد جعلي بودن امضايش در پاي طومار 18 تيمي ماندن ليگ برتر اظهار داشت:  آن امضاء جعلي نبود نمي‌دانم چطور نوشته‌اند که امضاي من جعلي است،‌ من در نامه‌ام نوشته بودم که نمي‌دانم چه کسي آن را به جاي من امضاء کرده که خروطي عضو هيئت‌مديره باشگاه ملوان به من گفت که […]

صادق درودگر در مورد جعلي بودن امضايش در پاي طومار 18 تيمي ماندن ليگ برتر اظهار داشت:

 آن امضاء جعلي نبود نمي‌دانم چطور نوشته‌اند که امضاي من جعلي است،‌ من در نامه‌ام نوشته بودم که نمي‌دانم چه کسي آن را به جاي من امضاء کرده که خروطي عضو هيئت‌مديره باشگاه ملوان به من گفت که اين کار را انجام داده است،‌من خروطي را يک دنيا قبول دارم اما معتقدم نبايد تصميم کارشناسي که گرفته شده و به تصويب مجمع و فدراسيون رسيده است را دوباره نقض کرد. بايد به قوانين احترام گذاشت. خروطي قبل از امضاي نامه با خانه من تماس گرفته بود اما من ايران نبودم و به همين دليل اطلاع نداشتم که چه کسي نامه را امضاء کرده است ضمن اينکه باز هم تأکيد مي‌کنم نگفته‌ام امضاء جعلي است.

درودگر در مورد انتقال سعيد عزت‌اللهي به تيم لوگانوي سوئيس گفت:

من با مديران اين باشگاه در سوئيس مذاکره کردم و فيلم بازي‌هاي عزت‌اللهي را به آنها نشان دادم آنها معتقد بودند با توجه به جواني اين بازيکن پول زيادي بابت انتقالش نمي‌دهند و فقط مبلغي به عنوان آموزش به او پرداخت مي‌شود. من با مهدي مهدوي‌کيا و وحيد هاشميان در اين مورد صحبت کردم که آنها به من گفتند بعد از جام جهاني زير 16 سال عزت‌اللهي را ترانسفر کن که من مي‌خواهم همين کار را بکنم.

مديرعامل باشگاه ملوان در مورد وضعيت اين باشگاه گفت:

 قرار بود آخر فروردين مطالبات بازيکنان را پرداخت کنيم که امروز با هدايتي تماس گرفتم و ايشان گفتند ، پيگير پرداخت پول بازيکنان است و اين مسئله انجام خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مدیریت کل سایت: اصغری   آوریل 20, 2013  

  احمدزاده: حرف زدن من چه مشکلی از ملوان را حل می کند؟ / هواداران دیگر مثل گذشته ظرفیت اشتباه بازیکنان جوان را ندارند / می رفتم امید تیم پگاه مربیگری کنم ؟

  این همه حرف زدم چه شد؟ آیا مشکلی حل شد؟ امیدواریم آقای هدایتی قبل از بازی با پرسپولیس به مشکلات رسیدگی کند
  سایت گل-محمد احمدزاده در گفت و گو با خبرنگار سایت گل ، درباره وضعیت تیم ملوان بندرانزلی اظهار داشت: مشکلات ملوان با حرف زدن حل نمی شود . این همه حرف زدم چه شد؟ آیا مشکلی حل شد؟ امیدواریم آقای هدایتی قبل از بازی با پرسپولیس به مشکلات رسیدگی کند .سرمربی ملوان با اظهار ناراحتی در مورد بحثی که چند روز پیش در برخی از فضاهای سایبری در مورد رفتن وی به تیم امید پگاه مطرح شده بود ، گفت : یعنی شما نمی دانید این شایعه واقعیت ندارد ؟ به نظر شما آن موقع که من از ملوان رفتم و به عنوان یه مربی با کلاس لیگ برتری مطرح بودم ، می رفتم امید تیم پگاه مربیگری کنم ؟! وی در مورد استفاده از بازیکنان جوان در دو بازی آینده ملوان ، گفت : من هم خیلی دوست دارم اما موقعیت و ظرفیت وجود ندارد ، من الان بخواهم از این بازیکنان جوان استفاده کنم بعد یک گل خوردن کل ورزشگاه شرایط روحی تیم را به هم می ریزد و مردم دیگر مثل گذشته ظرفیت اشتباه بازیکنان جوان را ندارند ، مثلا ما در یک بازی از آرش قلیزاد استفاده کردیم و آن مسایل پیش آمد و یا عزیز معبودی را گذاشتیم و اخراج شد و کلی حاشیه پیش آمد . من خودم خیلی به جوان های تیم اعتقاد دارم ، بازیکنانی چون سعید عزت اللهی ، محمد جعفری ، شاهین ثاقبی ، سهیل اصغر زاده فیاض ، محمد حسام یعقوبی ، آرمان رمضانی ، شایان کارگر ، مهیار زحمتکش . هر کدام از آنها اگر فرصت بازی کردن در زمین پیدا کننند پست مربوطه را به نام خودشان می زنند و فیکس می شوند . احمد زاده در مورد آرمین رحیم زاده که در ابتدای فصل به صورت قرضی به تیم گسترش فولاد تبریز پیوست ، گفت : درنیم فصل دوم می خواستم او را برگردانم که آن مشکلات برای جذب بازیکنان مورد نظر در پست های مورد نیاز پیش آمد. اما برای فصل بعد اگر باشم حتما او را بر می گردانم . از پاشنکو هم راضی هستم و تا جایی که بتوانم حفظش می کنم .وی در مورد شایعه رفتن پژمان نوری از ملوان که در یکی از روزنامه ها منتشر شده بود ، گفت : این شایعه صحت ندارد و پژمان در ملوان باقی می ماند . وی در خصوص استفاده نکردن از سیامک کوروشی اظهار داشت : از کوروشی راضی نیستم ، هم از لحاظ انضباطی و هم از لحاظ فنی . او در چند بازی که انجام داد نتوانست خوب کار کند و چند اشتباه مرگبار انجام داد .
  سرمربی ملوان در مورد استفاده نکردن از بابک پورغلامی ، گفت : بازی بابک را قبول دارم اما آینده پست دفاع راست برای معبودی هست ، با اینکه هنوزعزیز آن بازیکن مد نظرم نشده اما دیگر این پست در اختیار معبودی است

  . محمد احمد زاده در پایان در مورد احمد آهی گفت : آهی بازیکن خوش فکری هست ولی الان آماده نیست و تازه تحت تمرینات فشرده بدنسازی قرار گرفته و امیدوارم خیلی زود بتوانیم ازاو استفاده کنیم .

 2. امیر آبای   آوریل 22, 2013  

  یه بازیکن خوب داشتیم حالا دیگه نداریم


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب