نگاه تحلیلی به بازی چهارشنبه با پرسپولیس

تيم پرسپوليس هر چند هنوز در قامت يک تيم مدعي نتوانسته ضاهر شود اما در هفته هاي اخير راه پيروز شدن را ياد گرفته است. شاگردان ژوزه تازه ياد گرفته اند که براي پيروزي بايد 90 دقيقه تلاش کنند و دست از مبارزه نکشند. هر چند که موتور گلزني سرخ ها دير روشن مي شود اما انگيزه و فعل خواستن در اين تيم نسبت به گذشته بهتر شده است. 

در سوي ديگر ميدان، ملوان انزلي هم به لحاظ جايگاه بهتر از پرسپوليس است و رده سوم را در اختيار دارد و هم به لحاظ شکل بازي قوي تر از شاگردان ژوزه نشان داده است. ملوان تا قبل از اينکه از پيکان شکست را پذيرا شود هفته هاي متوالي را با برد پشت سر گذاشته بود. قطعا رويارويي دوباره پژمان نوري با پيراهن ملوان مقابل پرسپوليس و همچنين رودررويي مازيار زارع و مهرداد اولادی و حسین بادامکی با همبازيان قديمي يکي از صحنه هاي جذاب ليگ خواهد شد. بايد ديد اين بار هم پرسپوليس مي تواند ملوان انزلي را متوقف کند و یا شاگردان احمدزاده هستند که زمین سبز ورزشگاه انزلی به جهنم تبدیل می کنند ؟!

این طوری که هم شهری های من یعنی انزلیچی ها از تیم مان حمایت می کنند و حاج حسین هدایتی روحیه و پاداشی قول داده است و انگیزه  داش مهرداد اولادی  فکر نمی کنم در مستطیل سبز از قرمز ها ضربه خطرناکی ببینیم  و بازی کاملا یک طرفه ای را مشاهده کنیم و هر از چند گاهی یک ضربه ایستگاهی از مهدوی کیا ببینیم .

البته شایان ذکر است در بازی های مهم دوستان لاهیجانی و لنگرودی و فومنی ، تالشی به شدت ما را حمایت کرده اند و علاقه وافری به مکتب ملوان دارند ، از ایشان نیز تشکر می کنیم و امیدوار هستیم برای آنها نیز در استادیوم صندلی باشد .

گفته شده است پرسپولیسی یک نماينده‌ براي اطلاع از وضعیت آب و هوایی  به انزلي فرستادند. پرسپولیسی امیدوار هستند باران و حتی برف بیاید ولی این گونه نخواهد شد .

پرسپولیسی ها امروز سه شنبه ساعت30 :18 وارد انزلی خواهند شد .

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.