نگاهی به وضعیت نقل وانتقالات ملوان

تیم فوتبال ملوان این روزها اوضاع چندان مناسبی از نظر مالی ندارد اما مسوولان این تیم همچنان سعی می‌کنند ، این تیم را برای فصل آینده آماده نگه دارند .

حسن اشجاری و مسعود میکاییلی تنها بازیکنان لیگ برتری هستند که هر دو با قراردادی 2 ساله به ملوان پیوستند .

همچنین 3 بازیکن لیگ یکی به نام‌های مهدی شیری ، فریبرز گرامی و علی صمدی نیز به این تیم آمدند تا فصل آینده زیر نظر دراگان اسکوکیچ توپ بزنند .

مسوولان باشگاه ملوان برای ادامه ی کار همچنان مشغول مذاکره با برخی از بازیکنان هستند . آن ها با مهدی دغاغله مذاکرات اولیه را انجام داده‌اند اما به دلیل این که این بازیکن با نفت آبادان قرارداد دارد باید از این تیم رضایت‌نامه بگیرد .

سیامک کوروشی ، احمد آهی ، سعید عزت الهی ، عزیز معبودی ، سهیل رحمانی ، محمد جعفری و سهیل فیاض از جمله بازیکنانی هستند که در تمرینات ملوان شرکت می‌کنند .  این در حالی است که باشگاه ملوان در نظر دارد ؛ پاشنکو ، یوسف زاده ، پژمان نوری و سیدجلال رافخایی را در تیم حفظ کند .

از طرف دیگر جدایی افرادی از جمله بابک پورغلامی ، جواد شیرزاد ، حسین بادامکی ، مازیار زارع و هادی تامینی از ملوان محتمل به نظر می‌رسد و پویا نزهتی نیز از بازیکنان فصل پیش این تیم است که به نفت تهران پیوست .

ملوان برای حفظ علی حسنی صفت ، محمد حیدری ، سعید سالارزاده و مهرداد اولای پیشنهاد تمدید قرارداد داده ولی هنوز وضعیت این بازیکنان مشخص نیست .

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.