نيروي دريايي منتظر تصميم نهايي هدايتي

نيروي دريايي منتظر تصميم نهايي هدايتي

رييس تربيت بدني نيروي دريايي گفت : با تمام شرايط ‘ حسين هدايتي’ موافقيم و منتظر تصميم نهايي وي در خصوص خريد باشگاه هستيم .

ناخدا محمود آذرگون در گفت وگو با ايرنا اظهار داشت : روز سه شنبه رسما موافقت نيروي دريايي براي عقد قرارداد با هدايتي را اعلام کرديم .

به گفته وي ، طبق موافقت صورت گرفته 60 درصد سهام به هدايتي واگذار مي شود و وي 100 درصد پرداخت هزينه ها و همچنين پرداخت دو ميليارد تومان از شش ميليارد تومان بدهکاري ملوان را به عهده مي گيرد


ملوان فصل گذشته را با رتبه 15 جدول به پايان رساند در حالي که 65 درصد از مطالبات فصل گذشته و 30 درصد از مطالبات دو فصل گذشته بازيکنان باقي مانده است .

اين مطالبات جزء تعهدات منطقه آزاد بوده اما از فروردين 91 با باشگاه ملوان قطع همکاري کرده و در حال حاضر بزرگترين معضل باشگاه باقي مانده مطالبات بازيکنان است .

يکي از دلايل به تاخير افتادن عقد قرارداد با هدايتي بازپرداخت بدهکاري بازيکنان است که نيروي دريايي اعتقاد دارد در دو سال گذشته سازمان منقطه آزاد انزلي با توجه به حداکثر اعضا در هيات مديره و انتخاب مديرعامل توسط اين سازمان اين تعهد را به وجود آورده اما اکنون اين بدهکاري به گردن نيروي دريايي افتاده است .

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.