امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۲۱:۱۹:۴۰ - چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نوری: هواداران روز جمعه ورزشگاه تختی را پُر کنند
تمرینات را در این چند روز به شکل جدی دنبال می‌کنیم تا آماده بازی‌های لیگ شویم. همه می‌دانند ملوان چه شرایطی داشت و دیگر نیازی نیست در این زمینه توضیح بدهم. تا همین چند روز پیش وضعیت کادر فنی مشخص نبود و تغییرات مدیریتی هم دیر صورت گرفت. واقعا زمان نداشتیم تا برای شروع لیگ، […]

تمرینات را در این چند روز به شکل جدی دنبال می‌کنیم تا آماده بازی‌های لیگ شویم. همه می‌دانند ملوان چه شرایطی داشت و دیگر نیازی نیست در این زمینه توضیح بدهم. تا همین چند روز پیش وضعیت کادر فنی مشخص نبود و تغییرات مدیریتی هم دیر صورت گرفت. واقعا زمان نداشتیم تا برای شروع لیگ، به خوبی خودمان را آماده کنیم.

وی در مورد پیش بینی‌اش از عملکرد ملوان در فصل جدید عنوان کرد: الان وقت این نیست که بخواهیم در مورد آینده و نتیجه گرفتن یا نگرفتن حرف بزنیم. تمرینات بدنسازی را دیر شروع کردیم و از طرفی کار تاکتیکی هم انجام ندادیم. سرمربی هم تازه کارش را شروع کرده و ما وقتی نداریم تا برای شروع بازی‌ها، تمریناتی که مدنظر قلعه نویی است را انجام دهیم. من این را گفتم تا هواداران بدانند چه مشکلاتی داریم.

نوری افزود: تمرینات را سر وقت شروع نکردیم و از هواداران ملوان می‌خواهم که تیم را حمایت کنند و اجازه بدهند که رفته رفته به شرایط ایده آل برسیم. آنها باید در هفته‌های ابتدایی صبور باشند. می‌توانیم در ادامه لیگ شرایط بهتری پیدا کنیم و حتی برای آسیایی شدن بجنگیم. هیچ تیمی بدش نمی‌آید سهمیه آسیا بگیرد و ملوان هم از این قاعده مستثنی نیست.

هافبک ملوان در خصوص مشکلات مالکیتی این باشگاه گفت: فقط امیدوارم هر چه زودتر تکلیف تیم در این زمینه مشخص شود. نباید بابت این مسائل ضرر کنیم و باید فقط در زمین مسابقه و تمرین، به فکر مسائل فوتبالی باشیم. دوست داریم هواداران را خوشحال کنیم و امیدوارم همه چیز در تیم ما خوب پیش برود.

نوری در خصوص بازی با ذوب‌آهن گفت: از هواداران ملوان می‌خواهم در اولین بازی مقابل ذوب‌آهن ورزشگاه تختی انزلی را پر کنند. این بازی برای ما حساس است و باید شروع خوبی داشته باشیم. هواداران هم باید ورزشگاه را در بازی جمعه پر کنند تا با حمایت انها ۳ امتیاز را بگیریم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. Mohammad mzm   مرداد ۸, ۱۳۹۴  

    من دارم لحظه شماری میکنم واسه بازی جمعه


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب