نوري: مي‌خواهند مرا وارد حاشيه کنند

هافبک تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: اگر در روز 25 مهر 100 هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادي بيايند، 3 امتياز را از کره جنوبي خواهيم گرفت.

پژمان نوري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره آخرين شرايط تيم ملي فوتبال کشورمان اظهار داشت: با توجه به شرايطي که در جدول گروه ايران پيش آمده به نظرم کار بسيار سختي را در مقابل کره جنوبي در تهران داريم. ما بايد قبول کنيم که تيم‌هاي ژاپن و کره سطح شان از فوتبال آسيا فراتر است اما ما هم ايران هستيم.

وي افزود: در صورتي که مقابل 100 هزار هوادار کره مهمان ما باشد مطمئن باشد اگر اتفاق خاصي پيش نيايد مي‌توانيم در ايران به 3 امتياز بازي برسيم، چون در فوتبال ايران هيچ کاري نشدني نيست. ما هميشه مقابل هواداران خود ثابت کرده‌ايم که مي‌توانيم نتايجي را در فوتبال بگيريم که بسيار حياتي و پراهميت هستند.

نوري تاکيد کرد: در روز 25 مهرماه و براي رويارويي با کره جنوبي بايد همه دست به دست هم بدهيم تا نام ايران را سربلند کنيم. من از تک تک هواداران خونگرم مي خواهم که براي ديدار با کره به ورزشگاه آزادي بيايند. مي خواهم که هرگز اجازه ندهند از دقيقه يک يا 45 و يا حتي 80 بازي به تيم استرس وارد شود.

وي خاطر نشان کرد: ما مي‌توانيم کره را شکست دهيم، چون هر کاري با اراده شدني است، ما فقط نياز به انگيزه بالا در طول بازي داريم و مهمتر از همه چيز نبودن استرس که اميدوارم اين اتفاق بيفتد.

نوري در پاسخ به سؤالي که آيا تيم ملي به جام جهاني خواهد رفت يا خير؟ نيز گفت: به نظرم بازي رودرو مقابل ازبکستان سرنوشت ما را مشخص مي‌کند. اگر اين تيم را در تهران ببريم راه صعودمان هموار مي‌شود.

وي با اشاره به رفع مشکل بين رسانه‌ها و ملي‌پوشان نيز گفت: باور کنيد خيلي خوشحالم که اين اتفاق در آستانه بازي حساس مقابل کره جنوبي افتاد، اگر مي‌خواهيم موفق شويم همه بايد دست در دست همديگر قرار دهيم تا به نتيجه مطلوب برسيم اما رسانه‌ها قبول کنند که در روزهاي المپيک کمي فوتباليست‌ها را اذيت کردند، بعد از المپيک بود که همه چيز بيش از اندازه عليه فوتبال شد و حتي برخي‌ها را جو گرفت و گفتند درب فوتبال را ببنديد.

وي افزود: ملي‌پوشان هيچ چيزي به جز احترام متقابل از رسانه‌ها نمي‌خواهند، وظيفه ما اين است که احترام خبرنگاران را که هميشه زحمت مي‌کشند و در سرما و گرما به تيم ملي کمک مي‌کنند را داشته باشيم.

هافبک تيم ملي فوتبال کشورمان تأکيد کرد: ما به يار دوازدهم و صد هزار هوادار و دعاي 70 ميليون ايراني نياز داريم تا به جام جهاني برويم اگر اين اتفاق بيفتد همه مردم کشورمان، فوتبالي‌ها و  خبرنگاران که نقش شما در اين موضوع بسيار پررنگ است.

نوري در خصوص برخي حواشي‌ها پس از جابجايي پورغلامي و احمدزاده در انزلي نيز گفت: متأسفانه برخي‌ها در شهر انزلي شيطنت‌هايي را براي من مي‌کنند تا وارد حاشيه شوم اما من بازيکني نيستم که با حاشيه کاري داشته باشم و به اين مسائل توجه کنم، چون با قلبم به انزلي برگشتم و همانطور که قول داده بودم در شرايطي به خانه خودم بازگشتم که در بهترين شرايط بودم.

وي افزود: همانطور که احمدزاده رفت به پورغلامي با تمام توانم و جنگندگي زياد کمک کردم و حالا نيز که پورغلامي نيست به احمدزاده با تمام توانم کمک خواهم کرد.  پژمان نوري ملوان را دوست دارد و به هيچ کسي کاري ندارد.

نوري خاطر نشان کرد: از برخي‌ها خواهش مي‌کنم که من را وارد برخي حواشي‌ها نکنند و اجازه بدهند تا به ملوان تا آنجايي که مي‌توانم و قدرت در ساق‌هايم است کمک کنم. من در انزلي به فکر هيچ چيز به جز تمرين کردن و کمک به ملوان نيستم. از تمرين به خانه مي‌روم و از خانه نيز به تمرين مي‌روم و فقط به عشق بچه‌ام و مردم خونگرم انزلي هميشه تا آخرين توانم براي اين تيم جنگيده‌ام و تا آخرش هم پاي اين موضوع مي‌ايستم.

وي در پايان در خصوص آخرين وضعيت ملوان نيز گفت: متأسفانه تنها مشکلي که داريم اين است که در داخل خانه نتيجه نمي‌گيريم، تا به امروز نتايجي که در خارج از خانه گرفته‌ايم در کارنامه ملوان وجود نداشته است. يکسري از اين مشکلات به مسائل فني برمي‌گردد که بايد برطرف شود و يکسري به همان استرسي که بر روي بازيکنان منتقل مي‌شود برمي‌گردد اما ان‌شاء‌الله به زودي اين مشکلات حل مي‌شود و بازيکنان ما بدون هيچ استرسي به کارايي خود خواهند رسيد.

One Comment

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.