نوري : من بايد از هواداران ناراحت باشم

بعد از پيوستن پژمان نوري به ملوان ، اتهام‌ هاي زيادي از سوي درودگر به او وارد شد تا اين بازيكن براي دفاع از خود هم كه شده در واكنش به تمام مسایل مطرح شده ، دست به كار شود .
نوري قبل از هر چيز از هواداران انزلي گلايه دارد و ناراحتي‌ اش از آن ها را اين طور بيان مي‌ كند : « هواداران بدانند كه بيشتر از اين كه آن ها از من ناراحت باشند من از آن ها ناراحتم چون كار هايي انجام مي‌ دهند كه واقعا فوتبال ملوان را از بين مي‌ برد . هواداران ، ملوان ، بازيكنان ، پيشكسوتان ، بزرگان و همه ی ملواني‌ ها را رها كرده‌ اند و چسبيدند به فردي به نام صادق درودگر كه در حال بازي كردن با شعور فوتبال و انزلي‌چي‌ ها است . او 8 ماه با شعور ما در فصل گذشته در ملوان بازي كرد و فصل جديد هم دست از كار خود بر نداشته . مي‌ خواهم آقايان ، 700 ميليوني را كه مي‌ خواستند به من بدهند ، بروند به اين بازيكنان در فصل گذشته بدهند كه همه به خاطر عشق و علاقه به پيراهن و انزلي به ميدان رفتند و با هزاران مشكل مالي با چنگ و دندان تيم را در جايگاه خوبي نگه داشته‌ اند . »
او با توصيف شرايط سخت ملوان در اين روز ها ، سعي دارد هواداران را آگاه كند و به همين خاطر مي‌ گويد : « خيلي راحت مي‌ گويم و از هواداران ملوان هم عاجزانه خواهش مي‌ كنم حرف هايم را خوب بخوانند . الان در ملوان نه هدايتي است ، نه هيات مديره داريم و نه مي‌ دانيم چه كسي صاحب ملوان است ، پس چرا صادق درودگر مدير عامل است و چرا دست از سر تيم ما در انزلي بر نداشت ؟ من نمي‌ دانم دليل اين همه دروغگويي و بيراهه كشيدن ملوان و وعده و وعيد هايي كه به ملوان مي‌ داد ولي به آن عمل نمي‌ كرد ، چه بود ؟! ايشان تيم خوب و مدعي ملوان را در فصل گذشته نابود كرد الان هم دست از كارش بر نمي‌ دارد . » نوري دليل اصلي جدايي‌ اش از ملوان را اين طور توضيح مي‌ دهد : « اگر در ملوان مي‌ ماندم درودگر كاري مي‌ كرد كه فوتبال من هم مثل ساير بازيكنان تمام شود اما به استقلال آمدم تا عمر فوتبالي‌ ام ‌بيشتر شود ، آمدم بازي كنم و زود مجبور نشوم با فوتبال خداحافظي كنم . دوست دارم كه واقعيت را خيلي زود هواداران ملوان بدانند . من دار و ندارم باشگاه ملوان است اما ببينيد كه چه بلايي سرم آوردند كه باعث شد از اين تيم جدا شوم ولي الان همه ی فكرم كمك به استقلال است . »

DSC00642

9 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.