نورمحمدي : ملوان خطرناک است

جام حذفي براي ما اهميت خاصي دارد و راه کوتاه تري نسبت به ليگ براي رسيدن به آسياست. بچه هاي ما اهميت جام حذفي را درک کرده اند و تلاش مي کنيم تا به هدفمان در اين جام که قهرماني است، برسيم و به آسيا برويم. البته بايد کاملا هوشيار باشيم چون جام حذفي جاي اشتباه کردن نيست و همه تيم ها هم در اين مسابقات مدعي هستند.

اولين حريف ما در جام حذفي ملوان است که تيم بسيار خوب و قدرتمندي مي باشد. ملوان در ليگ نتايج بسيار خوبي کسب کرده و در حد يک مدعي ظاهر شده است که اين مسئله نشان مي دهد بازي بسيار سختي در پيش داريم چون ملوان هم انگيزه هاي زيادي براي موفقيت در جام حذفي دارد.

هر چند اين ديدار در آزادي است اما نبايد فکر کنيم که کار راحتي داريم چون ملوان بازيکنان باتجربه اي دارد که در کنار بازيکنان جوان تيم بسيار خطرناک را تشکيل مي دهند و مي توانند براي ما مشکل ساز شوند براي ملوان بازي در خانه يا خارج از خانه فرقي ندارد ضمن اينکه سالهاست در جام حذفي شرکت کرده اند و تجربه بالايي در اين مسابقات دارند به همين دليل نبايد حريف را دست کم بگيريم و بايد با تمام وجود در اين بازي حاضر شويم.

در چند روز اخير مصاحبه هايي از بازيکنان ملوان ديده ام که فقط کري خوانده اند. به هر حال جذابيت فوتبال به همين مسائل است اما نتيجه بازي در زمين مشخص مي شود. ما توجهي به کري هاي بازيکنان ملوان نداريم بلکه تمام تمرکزمان روي بازي است تا با انجام يک بازي زيبا نتيجه لازم را کسب کنيم و به مرحله بعدي مسابقات صعود کنيم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.