نمي‌توانم از نتيجه بازي ناراحت باشم

محمد احمد‌زاده پس از تساوي بدون گل مقابل راه‌آهن گفت:

در نيمه اول حريفمان يک بازي کاملا بسته را به نمايش گذاشت و برنامه آنها استفاده از توپ‌هايي بود که در فضاي پشت مدافعان ما ارسال مي‌کردند. آنها به قدري استقلال دفاعي خوبي داشتند که ما هم فرصت چنداني پيدا نکرديم. در نيمه دوم راه‌آهن روي ضدحملات برنامه داشت که اين کار را هم بسيار خوب انجام مي‌دادند. آنها هم اندازه ما موقعيت گل داشتند و بازي در نيمه دوم کاملا دوجانبه بود. اي کاش اين مسابقه گل داشت چرا که زيبايي فوتبال به زدن گل است. نمي‌توانم از نتيجه بازي ناراحت باشم چرا که در دقيقه 90 اتفاقي افتاد که مي‌توانست شرايط براي ما بدتر شود. در کل تعويض‌هاي ما نتيجه نداد و کسب يک امتياز نمي‌تواند هواداران مان را راضي کند.

احمد‌زاده در مورد حمايت هواداران حاضر در سکوي شماره 10 ورزشگاه تختي انزلي عنوان کرد:

 واقعا هواداران ما بي‌نظير هستند و به تک تک آنها خسته نباشيد مي‌گويم. هوادارانمان بايد از تماشاگران سکوي 10 الگو بگيرند و واقعا از حمايت‌هاي آنها لذت بردند.

احمد‌زاده در مورد محروميتش از نشستن روي نيمکت در اين مسابقات گفت:

 بعد از اين همه سال براي اولين بار که در تاريخ مربيگري‌ام با چنين جريمه‌اي روبرو شدم. نمي‌دانم چرا چنين تصميمي گرفتند. بعد از ديدار مقابل فولاد اعلام کردم داور بي‌اشتباه نبود اما تصميماتش سهوي بوده است. اين هيچ توهيني در بر نداشت. متاسفانه کميته انضباطي در برخورد‌هايش تفاوت قائل مي‌شود. به هر حال اين موضوع را پذيرفتم. حکمي که براي من مي‌دهند به شکلي است که نمي‌توانم روي آن اعتراض کنم. دو ميليون جريمه شدم و يک جلسه محروم هستم و جالب است دقيقا حکمي را در نظر مي‌گيرند که جاي اعتراضي در قانون براي ان قائل نشده‌اند.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.