امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
4:06:26 - دوشنبه 18 سپتامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نصب و راه اندازی کنتور آلتراسونیک بر روی خط انتقال آب انزلی
مدیر امور آبفای بندرانزلی از نصب و راه اندازی کنتور آلتراسونیک بر روی خط انتقال آب شرب این شهرستانبه منظور ثبت و کنترل آب ورودی انزلی خبر داد. محمود امیریدر گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، از نصب و راه اندازی کنتور آلتراسونیک بر روی خطانتقال آب شرب این شهرستان به منظور ثبت و کنترل آب ورودی انزلی […]

مدیر امور آبفای بندرانزلی از نصب و راه اندازی کنتور آلتراسونیک بر روی خط انتقال آب شرب این شهرستانبه منظور ثبت و کنترل آب ورودی انزلی خبر داد.
محمود امیریدر گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، از نصب و راه اندازی کنتور آلتراسونیک بر روی خطانتقال آب شرب این شهرستان به منظور ثبت و کنترل آب ورودی انزلی خبر داد.
مدیر امور آبفایبندرانزلی افزود: برای نخستین بار طی چند دهه گذشته یک دستگاه کنتور الکترونیکی آلتراسونیک(دبی سنج) بر روی خط انتقال آب شهرستان در دروازه ورود به شهر واقع در جنب پل طالبآباد نصب و راه اندازی شد.
وی ادامه داد:این دستگاه با دقت بسیار زیاد و از طریق شرکت فناوریهای نوین سلیمان و با صرف هزینه۸۰ میلیون ریال و از اعتبارات تملک دارایی خریداری و توسط کارشناس ابزار دقیق امور،نصب و راه اندازی شد.
امیری همچنین یادآورشد: با انجام این عملیات امکان ثبت لحظه ای میزان آب ورودی به شهر، برنامه ریزی و کنترلتولید میسر خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب