خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۴/۰۴/۲۵ ۱۱:۰۰
شناسه خبر : 17643

نزهتی: تاخیر ملوان مشکل ساز می شود

پویا نزهتی در گفتگو ، اظهار داشت: دوست دارم به ملوان برگردم. اما هنوز قرارداد نبسته ام ولی امیدوارم با روندی که در پیش گرفته شده به زودی این اتفاق رخ دهد و تکلیف ملوان و بازیکنان مشخص شود. وی ادامه داد: مشکلات ملوان این تیم را در آماده سازی با مشکل روبه رو کرد […] ...

پویا نزهتی در گفتگو ، اظهار داشت: دوست دارم به ملوان برگردم. اما هنوز قرارداد نبسته ام ولی امیدوارم با روندی که در پیش گرفته شده به زودی این اتفاق رخ دهد و تکلیف ملوان و بازیکنان مشخص شود.

وی ادامه داد: مشکلات ملوان این تیم را در آماده سازی با مشکل روبه رو کرد و تاخیری که در آماده سازی تیم رخ داده است می تواند مشکل ساز شود. با این حال امیدوارم بتوانیم به سرعت خود را بالا بکشیم.
این بازیکن افزود: اگر زودتر تکلیف سرمربی مشخص شود شرایط مطلوب خواهد شد ولی در حال حاضر تکلیف خود را نمی دانیم، اما با اضافه شدن سرمربی و ثبات روند تاکتیکی قطعا کار روی روال می افتد.
نزهتی در پایان به حمایت هواداران اشاره کرد و گفت: قطعا شروع لیگ برای ملوان راحت نخواهد بود چرا که از بسیاری تیم ها عقب تر است. به همین دلیل هواداران باید صبور باشند و با حمایت از ملوان به تیمشان کمک کنند.