امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
۱۴:۰۴:۴۲ - دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نزهتی: امضای قرارداد با ملوان شایعه است
محمد نزهتی با اشاره به اینکه هنوز به ملوان به طور قطعی نپیوسته است گفت: هنوز با ملوان قرارداد نبسته ام و فقط سر تمرین می‌ روم. هنوز هیچ قراردادی را امضا نکرده ام. شاید مربی جدید بیاید و من را نخواهد فقط ۳، ۴ جلسه ای با ملوان تمرین کردم فعلا که شنیده ام […]

محمد نزهتی با اشاره به اینکه هنوز به ملوان به طور قطعی نپیوسته است گفت: هنوز با ملوان قرارداد نبسته ام و فقط سر تمرین می‌ روم. هنوز هیچ قراردادی را امضا نکرده ام. شاید مربی جدید بیاید و من را نخواهد فقط ۳، ۴ جلسه ای با ملوان تمرین کردم فعلا که شنیده ام آقای دایی گزینه ملوان است اما هنوز هیچ چیز معلوم نیست.

او در همین باره ادامه داد: منتظرم سرمربی ملوان اعلام شود تا ببینم نظرش درباره من چیست اگر خدا بخواهد با ملوان قرارداد می‌بنددم. خودم دوست دارم در ملوان بازی کنم البته یکسری از بازیکنان فصل پیش با این تیم قرارداد ندارند چه برسد به ما زیرا مالک تازه مشخص شده است. انشاالله به زودی هم تکلیف سرمربی مشخص شود.

این بازیکن در پایان در مورد دلیل جدایی از سایپا افزود: سایپا مشکلات خودش را داشت من هم دوست داشتم دوباره به شمال برگردم و به نظرم بهترین گزینه ملوان بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب