نتیجه نهایی 1 – 0 باخت

ملوان با بد شانسی بازی اول خود را واگذار کرد .
به گزارش اختصاصی خبرنگار اعزامی Malavan.ir ، حدود 1000 تماشاگر ملوان در ورزشگاه حضور پیدا کردند و از نزدیک به تشویق تیم محبوب خود پرداختند و چند هوادار که اهل ساوه بودند با در دست داشتن بنری در اول بازی از ملوان حمایت کردند و تا آخر بازی نیز ملوان را به شدت مورد تشویق خود قرار دادند.
در دقیقه 21 احمد آهی در یک حرکت باورنکردنی ، از بازی اخراج شد تا رضا عنایتی تک گل بازی را از نقطه پنالتی برای صبای قم به ثمر برساند . پس از آن دراگان اسکوکیچ سریع تغییر تاکتیک داد و محسن یوسفی را از بازی خارج و نیما دلاوری را وارد بازی کرد . پس از آن بازی کاملا به تعادل رسید تا نه ملوان توان حمله داشته باشد و نه صبای قم میلی به حمله .
در ادامه مازیار زارع چندین شوت را به دروازه صبایی ها زد که فقط یک شوت آن بسیار خطرناک بود و با هوشیاری دفاع صبا این شوت مهار و برگشت داده شد .
با شروع نیمه دوم حسن اشجاری از بازی بیرون کشیده شد و امیر حسین فشنگچی وارد زمین شد اما ملوانان دست از حمله نکشیدند و به پرس بالا و zone press پرداختند ولی باز این تاکتیک نیز جواب نداد و داگان آخرین تعویض خود را انجام داد و سعید یوسف زاده را از بازی خارج کرد و سعید عزت الهی جوان را وارد کرد .
بر پایه گزارش خبرنگار Malavan.ir ، سعید عزت الهی در دقایق آخر نیز با ضربه سر نزدیک بود که دروازه حریف را باز کند که دروازبان و دفاع صبا با چند حرکت و به سختی توپ را از روی خط دروازه به بیرون کشیدند .
و در پایان نیز ملوان متاسفانه با همان گل دقیقه 21 بازی را واگذار کرد و اولین باخت اسکوکیچ ، ملوان و انزلی رقم خورد .

3 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.