امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
0:26:02 - جمعه 26 جولای 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نتیجه نهایی 1 – 0 باخت
ملوان با بد شانسی بازی اول خود را واگذار کرد . به گزارش اختصاصی خبرنگار اعزامی Malavan.ir ، حدود 1000 تماشاگر ملوان در ورزشگاه حضور پیدا کردند و از نزدیک به تشویق تیم محبوب خود پرداختند و چند هوادار که اهل ساوه بودند با در دست داشتن بنری در اول بازی از ملوان حمایت کردند […]

ملوان با بد شانسی بازی اول خود را واگذار کرد .
به گزارش اختصاصی خبرنگار اعزامی Malavan.ir ، حدود 1000 تماشاگر ملوان در ورزشگاه حضور پیدا کردند و از نزدیک به تشویق تیم محبوب خود پرداختند و چند هوادار که اهل ساوه بودند با در دست داشتن بنری در اول بازی از ملوان حمایت کردند و تا آخر بازی نیز ملوان را به شدت مورد تشویق خود قرار دادند.
در دقیقه 21 احمد آهی در یک حرکت باورنکردنی ، از بازی اخراج شد تا رضا عنایتی تک گل بازی را از نقطه پنالتی برای صبای قم به ثمر برساند . پس از آن دراگان اسکوکیچ سریع تغییر تاکتیک داد و محسن یوسفی را از بازی خارج و نیما دلاوری را وارد بازی کرد . پس از آن بازی کاملا به تعادل رسید تا نه ملوان توان حمله داشته باشد و نه صبای قم میلی به حمله .
در ادامه مازیار زارع چندین شوت را به دروازه صبایی ها زد که فقط یک شوت آن بسیار خطرناک بود و با هوشیاری دفاع صبا این شوت مهار و برگشت داده شد .
با شروع نیمه دوم حسن اشجاری از بازی بیرون کشیده شد و امیر حسین فشنگچی وارد زمین شد اما ملوانان دست از حمله نکشیدند و به پرس بالا و zone press پرداختند ولی باز این تاکتیک نیز جواب نداد و داگان آخرین تعویض خود را انجام داد و سعید یوسف زاده را از بازی خارج کرد و سعید عزت الهی جوان را وارد کرد .
بر پایه گزارش خبرنگار Malavan.ir ، سعید عزت الهی در دقایق آخر نیز با ضربه سر نزدیک بود که دروازه حریف را باز کند که دروازبان و دفاع صبا با چند حرکت و به سختی توپ را از روی خط دروازه به بیرون کشیدند .
و در پایان نیز ملوان متاسفانه با همان گل دقیقه 21 بازی را واگذار کرد و اولین باخت اسکوکیچ ، ملوان و انزلی رقم خورد .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. حسین   جولای 26, 2013  

  ایران ملوان

  • Amir   جولای 26, 2013  

   توروخدا سعید سالارزاده رو بندازین از ملوان بیرون. از شهر هم بیرونش کنید.

 2. faez   جولای 27, 2013  

  ای کاش تو دفاع هم تغیرات اساسی انجام میدادیم


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب