نبود اشجاري به من ارتباطي ندارد

امير حسين فشنگچي در گفت و گو با خبرنگار اوج، در باره شكست ملوان مقابل ذوب آهن اظهار داشت: به هيچ عنوان استحقاق شكست را نداشتيم، نيمه اول چند فرصت حتمي گل زدن را از دست داديم و نيمه دوم روي ضد حملات گل خورديم.
وي درباره جايگاه ملوان در جدول ليگ برتر گفت: قبول دارم جايگاه مناسبي در جدول نداريم اما به طور حتم با گذشت زمان شرايط بهتر خواهد شد نقاط ضعفي داريم كه بايد هرچه سريعتر برطرف شود .
وي افزود: در بازي ذوب آهن خوب بازي كرديم و اسكوچيچ نسبت به اين موضوع دلگرم شد به طور حتم از هفته آينده شرايط ملوان بهتر خواهد شد و انتظارات هواداران را برآورده خواهيم كرد.
فشنگچي در پاسخ به اين سوال كه آيا با توجه به حضور يك خارجي به عنوان سرمربي اين تيم حاشيه اي براي ملوان پيش آمده يا خير؟ عنوان كرد: اسكوچيچ نياز به زمان دارد او از نظر تمرين دادن و مسائل فني مربي خوبي است و كارنامه روشن دارد.خدارا شكر فعلا از حاشيه در انزلي خبري نيست و هواداران ما صبوري مي كنند.
مدافع ملوان درباره اينكه به اعتقاد كادر فني به او باعث شده حسن اشجاري حتي در فهرست 18 نفره اين تيم هم قرار نگيرد گفت: نبود اشجاري به من ارتباطي ندارد خود كادر فني مي گويد اگر اشجاري آماده باشد من يك خط جلوتر مي روم سر مربي تيم به او اعتقاد دارد اما به نظر هنوز آماده نيست.

6 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.