امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
12:32:38 - یکشنبه 26 مه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نامه سرگشاده درودگر به رییس جمهور
صادق درودگر در ابتدای نامه به رئیس جمهوری كه نسخه ای از آن در اختیار Malavan.ir  قرار داد، نوشته است: آقای رییس جمهور سلام ای که دستت می رسد کاری بکن     پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار ملوان را می شناسید، به این امر ایمان دارم، زیرا اطلاع دقیق دارم که خود شما […]

صادق درودگر در ابتدای نامه به رئیس جمهوری كه نسخه ای از آن در اختیار Malavan.ir  قرار داد، نوشته است:

آقای رییس جمهور

سلام

ای که دستت می رسد کاری بکن     پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

ملوان را می شناسید، به این امر ایمان دارم، زیرا اطلاع دقیق دارم که خود شما از نوجوانی فوتبالیست و گل کوچک باز بوده اید و همین امروز هم شنیده می شود از طرفداران یکی از دو تیم پرطرفدار پایتخت نشین هستید، خوب می دانم که فوتبال را هم می شناسید و به این امر نیز کاملاً واقفم اما آقای رییس جمهور از شما سئوالی دارم

آیا مردم انزلی و عشق سوزان و پایدارشان را به ملوان را نیز می شناسید؟

آقای رییس جمهور

محوری ترین شعار شما در بدو قبول مسئولیت تا امروز که آخرین روزها را به عنوان شخص اول اجرایی کشور پشت سر می گذارید عدالت محوری بوده است، من به بخش های دیگر اقتصادی اجتماعی فرهنگی کاری ندارم زیرا نه تخصص دارم، نه منتقد خوبی هستم  و نه ادعایی دارم ، لیکن بر این امر ایمان دارم که در شرایط کنونی فوتبال ما اگر امروز شما به ملوان توجه نفرمایید، سرنوشت ملوان همان سرنوشتی است که برق شیراز ، ماشین سازی تبریز ، سپید رود رشت، شاهین تهران، تهران جوان، کیان، جنوب اهواز و……. دچار آن  شدند.

آقای رییس جمهور

پس از اعلام انصراف آقای هدایتی از مالکیت ملوان و صدور بیانه خداحافظی با مردم انزلی با شش تن از قدرتمندان اقتصادی کشور برای حمایت مالی مذاکره نموده ام لیکن تا کنون موفقیتی نصیبب نگردید و برایم این سئوال پیش آمد در شرایطی که نفت آبادان را شرکت نفت ، نفت تهران را شرکت نفت ، ذوب آهن اصفهان را کارخانه ذوب آهن ، فولاد خوزستان را شرکت فولاد ، سپاهان را  فولاد سپاهان ، تراکتورسازی را کارخانه تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال را وزارت ورزش و جوانان ، فجر سپاسی را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، آلومینیوم  هرمزگان را کارخانه آلمینیوم ،‌مس کرمان را کارخانه مس ، سایپا را کارخانه سایپا ، پیکان را شرکت ایران خودرو اداره می نمایند،  حال چرا با وجود ادارات کل شیلات ، اداره کل بنادر و دریانودی ،گمرک انزلی و منطقه آزاد انزلی در این شهر حضور دارند هیچ کدام از این تیم مردمی ، پر افتخار و تاریخی حمایت نمی نمایند ، آیا اکنون نباید شعار عدالت محوری را در فوتبال تحقق بخشید؟

آقای رییس جمهور

حتماً خاطره سفر استانی دور اول را به یاد دارید که مطالبه مردم نه آب بود و نان بلکه مطالبه مردم انزلی ملوان این قوی سپید و ارزشمند خزر بود ،‌ حتماً به یاد دارید که وقتی از پدر دو شهید بزرگوار انقلاب اسلامی سئوال می شود که چه برای رفع نیاز خود می خواهید با چشمی اشکبار میگویند ما هیچ به ملوان ما کمک کنید.

آقای رییس جمهور

آیا شما به عنوان شخص اول اجرایی کشور در آخرین روزهای مسئولیت می خواهید از خود یک خاطره خوب برای مردم این خطه بیادگار بگذارید؟ آیا می خواهید به مطالبه بسیار کوچک این ملت سرافراز پاسخی در خورشان آنها دهید؟آیا در بودجه هفتصد هزار میلیاردی کشور مبلغ هفت میلیارد تومان برای ایجاد نشاط ، جلوگیری از معضلات اجتماعی ، مبارزه با اعتیاد خانمان سوز،جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی ، کاهش طلاق و اثرات مخرب ناشی از آن و….. تعریف نشده است؟

آقای رییس جمهور

اگر بخش عمده نفت ایران از جنوب کشور استخراج می شود ،بخش بزرگی از خاویار ایران از همین منطقه به جهان صادر می شود، بندر انزلی یکی از بزرگترین بنادر صادرات و واردات کالاهای کشور است، منطقه ویژه اقتصادی انزلی از مهم ترین مناطق اقتصادی است و بزرگترین آلودگی ها را ترانسپورت کشتی ها در آب های این منطقه  ایجاد می کند و این شهر بندری روزی دروازه  ارتباطی ایران به اروپا بوده است حال چرا نباید به این عشق و علاقه مردمی با فرهنگ و کم توقع که از کمترین امکان تفریحی برخور دارند توجه شود و از تنها عشقشان نیز محروم شوند؟

آقای رییس جمهور اگر یک سوم تیم های استقلال و پرسپولیس به ملوان مساعدت مالی برای مدت سه سال کنید تضمین می نمایم که این تیم برای همیشه خودکفا خواهد شد، و دیگر هیچ بار مالی بر دولت نخواهد داشت.

آقای رییس جمهور

برای مردم عزیز، کم توقع و دلاور انزلی کاری بکنید و بگویید آیا مجموعه دولت و این سازمان های موجود در منطقه حامی مالی باشگاه ملوان می شوند یا ………؟!!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. راستین   می 26, 2013  

  آقادرودگر بدجوردوستت داریم،اماتوروخدا یه کاری کن تادشمنان شما ومحبوبیتون،بل نگیرندوهی فازمنفی ندند،که فقط حرفه وحاج صادق شماهیچکاری نمیتونه بکنه،آقای درودگریه عده هستندکه آرزویی جزشکست ورفتن شماندارند.
  مواظب خودت باش مدیرمردمی ومحبوب ومحجوب ما،دست علی یارت

 2. سروش   می 26, 2013  

  آفرین به آقای درودگر عالی بود
  واقعا آفرین

 3. حسین   می 26, 2013  

  واقعا هیم جور است واقعابه ما هم رسیدگی کنند ملوان قهرمان میشود

 4. امیر حسین   می 26, 2013  

  آقای درودگر ما پشتت هستیم دوستت داریم خیلی مردی .مرد

 5. sevda   می 26, 2013  

  چی میشه یه کمکی به ما بکنند
  میدونند کمک کنند میزنیم تیم های تهراتی و دیگر تیم هارو داغون می کنیم
  آفرین به مدیر عامل خوبمون ایران ملوان حاج صادق درودگر

 6. momo   می 27, 2013  

  آقای درودگر دمت گرم اما ما چشممون در این زمینه از دولت آب نمیخوره چون اگه قرار بود کاری کنن همون دور اول سفر استانی انجام میدادن….
  به نظر من اگه از الان رو غیرت بازیکنهای پایه کار کنید تا 3 سال دیگه نتیجه بهتری میگیرین تا بخواین از دولتی که تا چند روز دیگه میره کمک بگیرین…


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب