امروز چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
21:25:48 - یکشنبه 19 ژانویه 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
من بله قربان گوی آدم‌های پولدار نیستم
ناصر شهسواری در گفت‌وگو در مورد دلیل جدایی خود از باشگاه ملوان اظهارداشت: محمد مقدم برادر شهید تهرانی‌مقدم محجوب را به من معرفی کرد و اصرار داشت که کمک محجوب کنیم، این اتفاق ابتدا در مورد داماش رخ داد که در نهایت انجام نشد. در مورد ملوان هم همین اصرار وجود داشت و من هم به […]

ناصر شهسواری در گفت‌وگو در مورد دلیل جدایی خود از باشگاه ملوان اظهارداشت: محمد مقدم برادر شهید تهرانی‌مقدم محجوب را به من معرفی کرد و اصرار داشت که کمک محجوب کنیم، این اتفاق ابتدا در مورد داماش رخ داد که در نهایت انجام نشد. در مورد ملوان هم همین اصرار وجود داشت و من هم به محجوب گفتم کمکت می‌کنم به انزلی بروی و خودت را معرفی کنی البته این محجوب بود که خیلی اصرار داشت من برنامه‌هایش را بیان کنم.

وی ادامه داد: از روز اولی که صحبت شد من گفتم به دلیل مشغله کاری که دارم نمی‌توانم در باشگاه ملوان مدیرعامل باشم به محجوب هم گفتم تجربه‌ام به من می‌گوید بعد از آنکه معرفی شدی اطرافت آنقدر شلوغ می‌شود که حتی 100 متر آنطرف‌تر را نمی‌توانی ببینی که همین اتفاق هم افتاد، اکنون اطراف محجوب خیلی شلوغ است، خودش هم به همه امور وارد است و شکسته نفسی می‌کند که می‌گوید در امور فنی دخالت نمی‌کند، او در امور فنی هم وارد است.

شهسواری تصریح کرد: من به دو دلیل از باشگاه ملوان خداحافظی کردم، اول اینکه از برخی تصمیم‌ها بی اطلاع بودم و فقط می‌شنیدم که تصمیم‌گیری شده است، در مورد حضور چراغپور این مسئله را شنیدم و چند مورد دیگر هم همین اتفاق افتاد بدون آنکه من از تصمیم‌گیری‌ها مطلع باشم.

عضو هیئت مدیره ملوان افزود: دلیل دیگری که من از ملوان خداحافظی کردم این بود که در جلسه خصوصی هیئت مدیره صحبت‌ها بلافاصله درز پیدا می‌کرد و مسائل به بیرون منتقل می‌شد، من به محجوب گفتم همه چیز پول نیست و باید تجربه هم وجود داشته باشد، من در امور باشگاه داری 30 سال است که فعالیت می‌کنم و تجربه دارم، حداقل در 10 باشگاه حضور داشتم و از قبل از انقلاب در امور باشگاه داری بوده‌ام، این مسائل دیگر برای من شوق و ذوق ندارد بلکه ما می‌خواهیم تجربیاتمان را منتقل کنیم اما دیدم که نمی‌توانم مثمر ثمر باشم و به همین دلیل خداحافظی کردم و گفتم بهتر است هیئت مدیره یکپارچه شود.

شهسواری در مورد اینکه کدام بحث خصوصی هیئت مدیره منتقل شده است، گفت: مثلاً در هیئت مدیره صحبت از درودگر شد که من از درودگر دفاع کردم و خواهان این بودم که او تا آخر فصل مدیرعامل بماند اما این صحبت‌ها بلافاصله به گونه‌ای دیگر به درودگر منتقل شد.

وی افزود: در مورد انتخاب سرپرست برای باشگاه هم هیچ رای گیری در هیئت مدیره انجام نشد و انتخاب غلامی به عنوان هیئت مدیره انتصابی بود اما بعد از آن مصاحبه‌هایی شد که من خراب شدم، من معتقد بودم باید از کل ظرفیت‌های استان در باشگاه استفاده شود، من در مورد درودگر هم گفتم که او بچه تهران است و بچه تهران جای بچه تهران را نمی‌گیرد.

شهسواری با اشاره به سوابق خود در باشگاهداری گفت: من استیل آذین را با یک میلیارد قهرمان کردم در حالیکه این تیم سال قبلش با 8 میلیارد قهرمان نشده بود، ابومسلم را با 500 میلیون تومان جمع کردم و اگر200 میلیون دیگر می‌دادند لیگ برتری می‌شدیم پس از آن در دو سال 12 میلیارد خرج کردند که در نهایت هم تیم به لیگ برتر نیامد، من بله‌قربان‌گوی کسی نیستم، من بله‌قربان‌گوی آدم‌های پولدار نیستم، می‌خواستم تجربیاتم را در اختیار باشگاه بگذارم وقتی دیدم که فایده‌ای ندارد و نمی‌توانم مفید باشم خداحافظی کردم، من محجوب را از قبل نمی‌شناختم و در نهایت هم تصمیم به کناره‌گیری گرفتم.

خبرگزاری فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ناشناس   ژانویه 19, 2014  

  یک سال زحمت درودگر و برای کوتاه کردن دست یک عده باند باز از ملوان باعث آرامش این باشگاه شد . اما دوباره جمع شدن تا منافع خودشون و تامیین کنند . اون هم به اسم پیشکسوت

 2. shayan   ژانویه 19, 2014  

  مبارکه حاشیه ملوان شروع شد متاسفم

 3. ایمان   ژانویه 20, 2014  

  اینا چیزی جز حاشیه درست کردن برا ملوان نیست و همیشه هم دیده شده هر وقت تو حاشیه رفتیم ،تیم ضعیف و ضعیف تر شده

 4. مالا دریائی   ژانویه 20, 2014  

  جناب آقای شهسواری از این صحبتهایتان اینطور می شود استنباط کرد که شما هنوز در دنیای آماتوری بسر می برید .اگر واقعا یک مدیر حرفه ای بودید این صحبتها را پایان فصل می زدید نه الان. مطمئنا شماهم چشم دیدن موفقیتهای ملوان را ندارید. چرا که نگاه شما همسو با دوقلوهای غیر همزاد شبکه گیلان می باشد. همان بهتر که شما تشریف بردید .یکبار هم که با استیل آذین موفق بودید لطف کنید اینقدر به رخ نکشید.لطفا در مورد پیکان و…. بگویید.

 5. مهدی احمدی   ژانویه 20, 2014  

  کاش می موندی آقای شهسواری عزیز
  مطمئن بودم شما و ناخدا غلامی ملوان را دوباره به روزهای اوجش خواهید رساند

  با تشکر مهدی احمدی از یزد

 6. مهدی   ژانویه 20, 2014  

  agha ishon dorogh nemigan ke dobare band bazi shoro shode inam tahamol nakarde to malavan miaya bayad aval ba ina bejange hal ki dare vala

 7. امير   ژانویه 20, 2014  

  از دري كه آقاي (م ب ). بياد از در ديگه آرامش و اتحاد و همدلي ميره بيرون عامل اصلي نفاق و فراري دادن آقاي درودگر و شهسواري هم همين آقاست ،تا تيم رو به حاشيه نكشه و حرف خودش رو به كرسي بنشونه ولكن ماجرا نيست . خدايا تا كي مردم انزلي بايد از اين مرد ضربه بخورن؟ اقا رضا لطفا اين نظر رو تاييد كن

 8. مالا دریائی   ژانویه 20, 2014  

  آقای شهسواری .یعنی می فرمائید ما انزلیچیها مجیز گو و بله قربان گوی پولدارها هستیم.واقعا متاسفم برای شما .هنوز چیزی از انزلی وانزلیچی نمی دانید.اگر انزلی چی بله قربان گو بود .الان شهرمان با این جاذبه های متنوع گردشگری باید بهترین مکان برای جذب گردشگر می شد.نه اینکه شش آن در گرو. نه آن باشد.شاید بگوئید منظورم انزلیچیها نیستند.عجب. پس بفرمائیداکثر آقا یانی که در هیئت مدیره ملوان هستند کجائیند؟ اما آقای محترم باید یاد آور شوم هر سرمایه گذاری که در هر جا سرمایه اش را با هرنیتی هزینه می کند .این اختیار راهم دارد تصمیم نهائی را خواه شخصا ویا با مشورت دیگران بگیرد. ودر آخر باید بگویم شما با این حرفتان به نوعی آقای درودگر را نیز مورد توهین وتهمت خود قرار دادید .فردی که به هر دلیل برای تیم محبوب و دوست داشتنی ملوان بزرگم از چیزی کوتاهی نکرد.به نوبه خودم زحمات ایشان را پاس می دارم وامیدوارم باردیگر این مدیر لایق وشایسته را در ملوان عزیز شهرم انزلی ببینیم.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب