ناصر شهسواری:تشکیل تیم مشترک بین رشت و انزلی و تأسیس آکادمی بزرگ فوتبال !!!

ناصر شهسواری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: 70 درصد از سهام باشگاه ملوان که در اختیار حسین هدایتی بود مراحل پایانی انتقالش به سیروس محجوب را پشت سر گذاشته است و قرار است فردا (شنبه) این سهام در دفتر اسناد رسمی به محجوب منتقل شود در این زمینه با سردار باران چشمه و همچنین علی کفاشیان صحبت‌ها و هماهنگی‌های لازم فراهم شده است.

وی ادامه داد: سیروس محجوب یک مدیر بسیار توانمند اقتصادی است که در گذشته در فوتبال گیلان تیم شاهین قاسم‌آباد را اداره کرده، دو سال مشاور اقتصادی پرسپولیس در زمان مدیریت اکبر غمخوار بوده است. سهامدار بانک‌هایی در انگلیس و مالزی است و چند هتل هم در اروپا دارد در استان گیلان هم کارهای خیر بسیار زیادی انجام داده که از جمله ساخت چند مدرسه و بیمارستان بوده است، 2 هزار پرسنل رسمی هم در خارج از کشور دارد و از جانبازان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس است.

مدیرعامل سابق پیکان تصریح کرد: بعد از آنکه پیشنهاد واگذاری سهام به محجوب مطرح شد ایشان بعد از کار کارشناسی و بررسی‌های لازم و جلسات متعدد با مسئولین استان از جمله استاندار گیلان، رئیس هیئت فوتبال استان، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رئیس شورای شهر این مهم را قبول کردند و به توافق ضمنی برای انتقال سهام رسیدند.

شهسواری با اشاره به برنامه‌های محجوب عنوان کرد: ایشان برنامه‌های خوبی برای اداره باشگاه دارند برنامه‌هایی که کوتاه مدت، میان‌مدت و بلندمدت است و همچنین کلیه تعهدات مالی مورد قبول باشگاه در فصل جاری و فصل آینده از طرف محجوب پرداخت خواهد شد. محجوب یکی از اقتصاددانان بزرگ کشور است و برنامه‌های خوبی برای اداره این باشگاه ارائه کرده است ضمن اینکه قصد دارد ملوان را در رشته‌های دیگر به غیر از فوتبال نیز فعال کند و باشگاه ملوان در رشته‌هایی مثل بوکس، کشتی و والیبال تیم‌داری خواهد کرد همچنین قصد ساخت یک کمپ ورزشی بزرگ را در انزلی دارد کمپی که پیش از این قرار بود حسین هدایتی آن را بسازد و ایشان نیز این پروژه را به محجوب واگذار کرد قرار است در این کمپ علاوه بر برگزاری تمرینات تیم فوتبال ملوان تیم‌های ملی و حتی تیم‌های حوزه خلیج‌فارس نیز بتوانند از فضای خوب بندر انزلی برای این کمپ استفاده کنند.

وی افزود: ساخت یک آکادمی بزرگ فوتبال نیز از اهداف دیگر محجوب است آکادمی که مرکز آن در انزلی باشد و در شهرهای دیگر مثل چابکسر و فومن هم فعال باشد. همچنین در این آکادمی قرار است مدارس غیرانتفاعی راهنمایی و دبیرستان فعال شود تا ورزشکاران ضمن تحصیل به فعالیت‌های حرفه خود در امر ورزش در رشته‌های فوتبال، بوکس، والیبال و کشتی نیز بپردازند.

شهسواری درباره اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: محجوب، محمد تهرانی مقدم که برادر شهید حسن تهرانی مقدم است و ما همه سرباز ایشان بوده‌ایم و از نیروهای ایشان هستیم که همیشه می‌گفت باید کارهای بزرگ و اصولی انجام داد یاران تهرانی مقدم نیز هیچ کاری را نیمه‌تمام نمی‌گذارند و ما به تمام تعهداتی که گفته‌ایم عمل خواهیم کرد. اکبر غمخوار مدیرعامل سابق پرسپولیس که از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس است و عضو هیئت مدیره کیش ایر است و متخصص امور توریستی است و می‌تواند در استان گیلان تحول خوبی بابت صنعت گردشگری ایجاد کند.

شهسواری با اشاره با اختلاف‌هایی که بین دو شهر رشت و انزلی وجود دارد گفت :ما می‌خواهیم این اختلاف را هم برطرف کنیم و برنامه‌های خوبی برای این کار داریم یکی از برنامه‌های ما این است که یک تیم مشترک ورزشی در رشته‌ای غیر از فوتبال بین دو شهر انزلی و رشت تشکیل بدهیم و این تیم مشترک در مسابقات لیگ برتر کشور شرکت کند تیمی مثل والیبال یا کشتی.

وی در مورد اینکه مدیر عامل باشگاه ملوان چه کسی خواهد شد و آیا خودش مدیر عامل می‌شود گفت: من یکی از اعضای هیئت مدیره هستم و مدیر عامل را هیئت مدیره انتخاب خواهد کرد ضمن اینکه باید از استاندار محترم، شهردار و رئیس شورای شهر انزلی، خسته‌وند و آشوری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار انزلی و همچنین حسین هدایتی کمال تشکر را داشته باشم. هدایتی مردی است که در ورزش ما هزینه‌های بسیار کرده و همواره برای نظام جمهوری اسلامی، جوانان و مردم این کشور دلسوزی می‌کند و ما همیشه در کنارش هستیم همچنین باید از صادق درودگر مدیرعامل ملوان تشکر کنیم که به خوبی این باشگاه را اداره کرده است.

وی افزود: تمامی این برنامه‌ها و کارهایی که قرار است محجوب و هیئت مدیره جدید انجام دهند زمانی آغاز خواهد شد که انتقال رسمی سهام به محجوب انجام شود و سند محضری در دفتر اسناد رسمی برای این انتقال تنظیم شود که تصور می‌کنم که این اتفاق فردا (شنبه) رخ دهد.

 

Malavan.ir : به علت مشکل در کپی برداری از خبرگذاری فارس ، در چند کلمه اشتباهی سهوی پیش آمد که از بینندگان سایت و همچنین آقای شهسواری معذرت خواهی می کنیم . 

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.